„Lietuvos balsas. Vaikai“ dalyviai stebina veiklomis: rašo komiksus, mokosi išgyventi jūroje ir tyrinėja kosmosą

„Lietuvos balsas. Vaikai“ / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-11 13:46
Sekmadienio vakarais savo balsais ir istorijomis visą Lietuvą stebina „Lietuvos balsas. Vaikai“ aklųjų perklausų etapo dalyviai. Talentingi vaikai iš visos šalies pasiruošę užkurti itin stiprią kovą tarp šou mokytojų.

Tačiau kai kurie laidoje dalyvaujantys vaikai gali pasigirti ne vienu talentu. Įkvėpti televizijos žiūrovus gali vienuolikos metų „KK2 vaikai“ žurnalistė Viltė, kuri jau dabar rašo komiksus ir ateityje planuoja tapti žinoma rašytoja, projekto mokytoja tapti žadanti kosmoso tyrinėtoja Emilija, talentinga jaunoji dailininkė ir kovotoja už žmogaus teises Dominyka bei dvylikos metų klaipėdietė Emilija, kuri nustebina papasakojusi, jog po pamokų eina... mokytis išgyvenimo atviroje jūroje.

„Lankau Klaipėdos jūros kadetų mokyklą. Tai kaip kareivių mokykla. Čia mes mokomės ne tik savigynos, laivybos, rikiuotės, bet ir kaip reikia išgyventi tiek sausumoje, tiek jūroje. Šiuo metu esu valties vadė ir laivo vado pavaduotoja“, − pasiekimais didžiuojasi laidos dalyvė.

„Lietuvos balsas. Vaikai“ / LNK nuotr.
„Lietuvos balsas. Vaikai“ / LNK nuotr.

Tokį neįprastą užsiėmimą dalyvę paskatino pasirinkti tėvai, kurie pamatę kaip Emilija mėgsta vadovauti namuose, nusprendė, kad kareivių mokykla būtent ta vieta, kur ji galės visiškai atsiskleisti. Jaunoji kadetė stebina ne tik savo balsu, bet ir sugebėjimu daryti atsispaudimus stovint ant rankų, tačiau pripažįsta, kad nors sunkios išgyvenimo treniruotės miškuose ar jūroje jos negąsdina – scena sukelia visiškai kitokius jausmus.

„Lietuvos balsas. Vaikai“ / LNK nuotr.
„Lietuvos balsas. Vaikai“ / LNK nuotr.

Tuo metu dešimtmetės Emilijos iš Visagino svajonė – tapti projekto mokytoja. Todėl ji jau dabar turi paruošusi planą, kaip to pasiekti ir jau dabar rašo savo dainas. Vis tik dar labiau mergaitė nustebina papasakojusi, jog laisvalaikiu mėgsta tyrinėti kosmosą ir susirašinėti su ateiviais.

„Noriu būti garsi atlikėja, kurią visi žinotų, todėl stengiuosi jau dabar parašyti kuo daugiau dainų. Mėgstu jas rašyti apie Lietuvą. Bet rašau ne tik dainas. Taip pat laiškus kosmose gyvenantiems ateiviams. Mes su jais susirašinėjame apie tai, kaip jiems sekasi, kokie jų norai ir kaip aš juos galėčiau išpildyti“, − pasakoja kosmosą pro teleskopą stebinti Emilija ir pripažįsta – neva atsakymą iš kitoje planetoje gyvenančių būtybių tikrai yra gavusi.

Kokių dar istorijų yra paruošę laidos dalyviai ir ar savo balsais mokytojus jie priblokš taip pat kaip ir savo užsiėmimais laisvalaikiu – sekmadienio vakarą, 19.30 val., per LNK.

Naujausi straipsniai