„Lietuvos balsas“ premjeroje – praeityje žymios atlikėjos sugrįžimas

Ieva Jotkėlaitė/ LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-05 18:53
Jau šį vakarą įvyks itin laukta projekto „Lietuvos balsas“ septintojo sezono premjera, kurioje naujasis mokytojų ketvertas ieškos geriausio balso šalyje. Donatas Montvydas, Justinas Jarutis, Monique ir Monika Liu sutartinai tvirtina – tiek talentingų ir ypatingai ryškių asmenybių nei viename sezone dar nėra buvę.

Pirmojoje laidoje įvyks ir išskirtinis praeityje žymios grupės „Širdelės“ narės Ievos Jotkėlaitės, dabar jau Ievos Tubinas, sugrįžimas. Atlikėja bei tituluota gražuolė beveik po dešimtmečio pertraukos yra pasiruošusi grįžti į sceną ir parodyti, kaip stipriai pasikeitė.

„Noriu dainuoti ir jau atėjo metas. Metas išlįsti iš to, ką dariau iki tol ir parodyti save. Koncertuoti pradėjau maždaug penkiolikos metų. Tuomet mane pastebėjo broliai Bendžiai, kurie kaip tik tuo metu sugalvojo kurti duetą. Man pasisekė ir aš į jį patekau. Tuomet turėjau labai daug geros patirties su grupe „Širdelės“. Po trijų metų visa tai baigėsi ir kokius devynis metus buvo ramybės periodas. Buvau nuo viso to pavargusi. Man patinka bendrauti ir kalbėti, bet galbūt atėjo toks metas, kai reikėjo truputį save surinkti ir dabar kylu iš pelenų“, – pasakoja Ieva.

Ieva Jotkėlaitė/ LNK nuotr.
Ieva Jotkėlaitė/ LNK nuotr.

Tačiau padariusi pertrauką didžiojoje scenoje, Ieva muzikos tikrai neapleido. Anksčiau visiems žinoma, kaip „Ieva iš „Širdelių“, dabar projekto dalyvė yra gerbiama, mylima ir diplomuota džiazo vokalo dėstytoja.

„Daug koncertavau ir išbandžiau įvairiausių muzikos stilių. Vėliau baigiau džiazo muzikos studijas, po to muzikos pedagogikos magistrą. Ilgai dvejojau dėl dalyvavimo projekte. Kai dirbi su vaikais, kyla baimė, kas bus, jei niekas neatsisuks. Tai jau atsakomybė ne tik prieš save, bet ir prieš savo mokinius. Bet aplinkiniai visada labai mane stūmė pabandyti ir aš pagalvojau „tikrai, o kodėl ne aš ten“, – apie sprendimą dalyvauti projekte pasakoja Ieva.

Naujausi straipsniai