Lietuvos atstovui „Eurovizijoje“ Andriui Pojaviui gimė antra dukra

Andrius Pojavis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-03-27 11:06
Prasidėjus naujai savaitei Lietuvos atstovo „Eurovizijoje“ Andriaus Pojavio šeimą aplankė gandrai – drauge su žmona Isabellita 29-erių vyras susilaukė antrosios dukters. Džiugių naujienų ilgai laukti neteko.

Dar pirmadienį portalui 15min.lt Lietuvos delegacijos vadovas „Eurovizijoje“ Audrius Giržadas sakė nežinąs, kada tiksliai turėtų vykti A.Pojavio šeimos pagausėjimas. „Tokių dalykų tiksliai pasakyti negali, tačiau žinau, kad artimiausiomis dienomis – galbūt šią savaitę, jos pabaigoje“, – sakė A.Giržadas.

Pats A.Pojavis praėjusią savaitę, ketvirtadienį, 15min.lt apie laukusį šeimos pagausėjimą kalbėjo nenoriai ir mįslingai. „Išties laukiam gandrų. Girdėjau, į Lietuvą jie jau parskrenda, jaučiu, kad ateinančiomis dienomis atskris ir pas mus“, – kalbėjo A.Pojavis.

Vis tik savaitės pradžioje Andriaus ir Isabellos šeima pasipildė mažyle – Amelie. Apie dukters gimimą Isabella pranešė savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje, čia ji pasveikino mažylę: „Sveika atvykusi į šį nuostabų pasaulį, mažoji Amelie“.

Žmonės.lt žiniomis, A.Pojavio dukrelė dienos šviesą išvydo kiek anksčiau nei planuota.

Asmeninį gyvenimą itin krupščiai slepiantis Andrius Pojavis anksčiau yra viešai sakęs, kad pirmosios dukters gimimas buvo laimingiausia jo gyvenimo diena.

Ši žinia buvo netikėta ir kartu su A.Pojaviu dirbantiems Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ nariams – vadovui A.Giržadui ir Martynui Tylai. Apie dainininko dukros gimimą jie sužinojo iš spaudos.

„Mėginau susisiekti su Andriumi Italijoje, skambinau į jo namus, tačiau jo ten nebuvo. Jokios informacijos neturiu ir nieko nežinau“, – patikino M.Tyla.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai