Lietuvoje viešintis vizažo meistras iš Italijos Diego Schober: „Žvelkite į tendencijas kritiškai“

Vizažo meistrės ir tinklaraštininkės rinkosi į šventinio makiažo demonstravimą/Paulius Peleckis/„Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-05 18:01
Ketvirtadienio rytą garsus „MAKE UP FACTORY“ kosmetikos kompanijos vizažistas Diego Schoberis atskrido į Vilnių net iš Italijos, kad vizažo meistrėms ir grožio tinklaraštininkėms pristatytų išskirtinį šventinį makiažą ir šio sezono naujienas.

Vizažo profesionalas, paklaustas apie artėjančių švenčių makiažą, pataria vengti klasikinių aukso ir sidabro atspalvių, su kuriais siejame Kalėdas ir Naujuosius metus. Tai – jau pabodusios ir tendencijų neatspindinčios spalvos, neleisiančios išsiskirti iš minios ir neatskleidžiančios moters charakterio.

Vietoje jų Diego siūlo pastelinius atspalvius, kurie atsispindėjo ir jo demonstraciniame makiaže. Tiesa, matinės raudonos lūpos ir šiemet bus visuomet madingos klasikos įrodymas.

Vizažo meistrės ir tinklaraštininkės rinkosi į šventinio makiažo demonstravimą/Paulius Peleckis/„Žmonės Foto“ nuotr.
Vizažo meistrės ir tinklaraštininkės rinkosi į šventinio makiažo demonstravimą/Paulius Peleckis/„Žmonės Foto“ nuotr.

„Pasitikėkite savo nuojauta ir rinkitės tas makiažo spalvas, kuriomis pasidažiusios jaučiatės savimi. Tik jūsų vidinis balsas žino, kas jums labiausiai tinka ir su kokiu makiažu jaučiatės geriausiai. Pasaulyje yra begalė tendencijų, tačiau neįmanoma ir tikrai nerekomenduoju visomis jomis aklai sekti. Atminkite – tai, kas madinga, nebūtinai tinka jūsų veidui ar asmenybei“, – pastebėjo profesionalas.

Pasak D. Schoberio, šios žiemos tendencijų katalogose galėtume rasti kone visus atspalvius, nes kiekvienas prekės ženklas sudarinėja savo tendencijų sąrašus, kuriuos sekti – ne visada geriausias sprendimas. Jie gali būti įkvėpimo šaltinis, tačiau ne taisyklių rinkinys, kaip jūs turite atrodyti.

„Tik įsivaizduokite, kas būtų, jeigu jums pasakyčiau, kokios spalvos lūpomis ar akių šešėliais turėtumėte dažytis per Naujuosius metus ir visa Lietuva manęs paklausytų – neliktų originalumo, stiliaus savitumo, kūrybiškumo. Norėčiau palinkėti nenustoti ieškoti įkvėpimo, tačiau visų šimtu procentų nepasitikėti ir kritiškai vertinti visas tendencijas, kurias nustatinėja vienos ar kitos kompanijos“, – pastebėjo D. Schoberis.

„Jeigu turite plačias akis, putlias lūpas ar išraiškingą skruostikaulį, pabrėžkite šiuos veido bruožus. Leiskite sau pasijusti išskirtine, tegul jūsų makiažas atspindi jūsų charakterį ir nuotaiką. Nenustokite eksperimentuoti!“ – linkėjo vizažistas.

Naujausi straipsniai