Lietuvoje viešintis Danijos princas Frederikas po oficialių renginių atsipūtė alaus bare

Princas Frederikas / „Portobello“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-09 10:29
Spalio 8-10 dienomis oficialaus vizito į Lietuvą atvykęs Danijos sosto įpėdinis princas Frederikas antradienį po darbo dienos nepraleido progos pasivaikščioti po Vilniaus senamiestį ir išlenkti bokalą alaus.

Žmonės.lt žiniomis, Danijos karališkosios šeimos narys antradienio vakarą nepasididžiavo ir savo apsilankymu nustebino Vilniaus alaus baro „Portobello“ lankytojus bei darbuotojus.

Užėjęs, apžiūrėjęs aludęs patalpą ir prisistatęs – „Labas vakaras, aš – Frederikas“ – užsisakė „God Dog“ alaus. Anot baro atstovų, alus Danijos princui patikęs: „I like“ ir jis pažadėjęs užsukti dar kartą.

Atidengs Užupio konstituciją danų kalba

Princą Frederiką Lietuvoje lydi Danijos įmonių atstovų sudaryta verslo misija. Trečiadienio rytą prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Danijos princas Frederikas Nacionalinėje dailės galerijoje atidarė dvišalį verslo forumą.

Vėliau Vilniaus rotušėje vyks Danijos princo Frederiko sutikimas su Vilniaus meru Artūru Zuoku. Po priėmimo princas ir meras dviračiais išvyks pasivažinėti po senamiestį, užsuks į Vilniaus universitetą.

16 val. princas Frederikas ir Vilniaus meras A.Zuokas atvyks į Užupį, kur bus atidengta Užupio konstitucija danų kalba. Vakare Valdovų rūmuose Danijos princas vakarieniaus su premjeru Algirdu Butkevičiumi.

Apsistojo senamiesčio viešbutyje

Į Lietuvą atvykęs princas Frederikas apsistojo Vilniaus senamiestyje įsikūrusiame viešbutyje „Radisson Blu Astoria“.

Kaip ir pridera karališkos šeimos atstovui, princas į viešbutį įžengė raudonuoju kilimu. Viešbučio darbuotojai minėjo, kad šiam karališkam vizitui nebuvo pateikta jokių ypatingų išankstinių reikalavimų, išskyrus tai, kad princas Frederikas, kuris danų labai mėgstamas dėl paprastumo, pageidavo apsistoti kuklesniuose apartamentuose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai