Lietuvoje viešinti serialo „Power Rangers“ žvaigždė atvira – apie aktorystę niekada nė nesvajojo

Atidarytas festivalis „Comic Con Baltics“ / Pauliaus Peleckio („ŽMONĖS Foto“) nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-15 20:09
Jis gimęs būti didvyriu. Populiaraus amerikietiško serialo „Power Rangers“ raudonasis reindžeris, realiame pasaulyje žinomas kaip Steve‘as Cardenas (44), gimė ne jaukiame priemiestyje ar triukšmingame mieste, o karinių oro pajėgų bazėje.

Steve‘as gimė ir augo karininkų šeimoje, tad tikėjo, jog vieną dieną taip pat įstos į kariuomenę. Tačiau gyvenimas pasisuko kitaip – iškart po vidurinės jis pradėjo filmuotis seriale „Power Rangers“.

„Nebuvau aktorius, net nesitikėjau tokiu tapti. Išgirdau apie atranką per radiją – sakė, kad ieško žmonių, kurie išmano kovos menus. Vaidinti išmokau vėliau, kai mane nusamdė raudonojo reindžerio vaidmeniui“, - prisipažino Lietuvoje viešintis aktorius.

Steve Cardenas ir 1993 m. „Power Rangers“ komanda / Organizatorių nuotr.
Steve Cardenas ir 1993 m. „Power Rangers“ komanda / Organizatorių nuotr.

Į Vilnių Steve‘as atvyko dėl populiariosios kultūros festivalio „Comic Con Baltics“. Aktorius atviravo, kad sėkmingai pasirodęs televizijoje jis netruko būti pakviestas nusifilmuoti ir į tos pačios franšizės ilgametražį filmą. Šiandien Steve‘as juokiasi, kad pirmąsyk išvydęs save kino ekrane toli gražu neliko patenkintas. „Tuo metu jį žiūrėjau labai kritiškai. Po dešimties metų pamačiau šį filmą dar kartą kino teatre ir, prisipažinsiu, man visai patiko. Taip, šiandien man jis daug labiau patinka“, – tikino aktorius.

Per diskusiją su gerbėjais S.Cardenas pasakojo, jog kovos menais užsiimti pradėjo būdamas vos dvylikos, o jau šešiolikos pelnė pirmą juodą tekvondo diržą. Šiandien Steve‘as turi savo kovos menų mokyklą, kur patirtimi dalijasi su vaikais ir suaugusiaisias. Steve‘as nė nebando slėpti, kad sėkmė televizijoje bei kine padėjo pasiekti sėkmės ir steigiant kovos menų mokyklą. Kasgi nenorėtų išmokti kautis iš paties raudonojo reindžerio?

Naujausi straipsniai