Lietuvoje pirmą kartą koncertuos hito „Sweet Disposition“ autoriai „The Temper Trap“

„The Temper Trap“ koncertas Niujorke / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-09 15:23
Į Lietuvą atvyksta grupė „The Temper Trap“. Neaišku nei kada, nei kur tiksliai koncertuos šie australai, tačiau penktadienį savo paskyroje „Facebook“ jie parašė pakankamai aiškiai, kad būtų galima daryti išvadą: „Lietuva, mes pirmą kartą gyvenime atvykstame į Vilnių. Daugiau informacijos – jau netrukus“.

Portalas manoMUZIKA.lt primena, kad „The Temper Trap“ susikūrė dar 2005 metais. Grupė išgarsėjo po trejų metų, pasauliui pristačiusi savo dainą „Sweet Disposition“. Po metų pasirodė ir debiutinis australų albumas „Conditions“, kuriame grupės gerbėjai galėjo rasti tokias hitais tapusias dainas kaip „Love Lost“, „Fader“ ar jau minėtą „Sweet Disposition“. Plokštelė „Conditions“ debiutuojančiai grupei leido triumfuoti ir prestižiniuose Australijos muzikos apdovanojimuose: laimėta statulėlė Geriausios grupės kategorijoje, o singlas „Sweet Disposition“ pripažintas populiariausiu metų kūriniu.

Antras kolektyvo įrašas, pavadintas taip, kaip ir pati grupė, pasirodė 2012 metais ir šovė tiesiai į Australijos perkamiausiųjų sąrašo viršūnę. „The Temper Trap“ tais metais laimėjo dvi prestižines statulėles – Geriausios grupės ir Geriausios roko grupės kategorijose.

Šiemet išleista trečioji australų plokštelė „Thick As Thieves“ taip pat debiutavo Australijos topo viršūnėje. Būtent pastarąją plokštelę australai ketina pristatyti Lietuvoje.

Ekrano nuotr.
Ekrano nuotr.

Naujausi straipsniai