Lietuvoje – naujas kosmetikos ženklas iš Los Andželo

NYX atidarymas / Gyčio Vidžiūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-24 13:07
Gausybė atspalvių, atspindinčių naujausias mados tendencijas, dar didesnė gausa įvairiausių produktų, apie kurių – bent dalies – paskirtį tikriausiai nė nebuvote girdėję, ir viskas už prieinamą kainą – Lietuvoje atidaryta pirmoji Baltijos šalyse profesionalios dekoratyvinės kosmetikos „NYX“ parduotuvė.

Šį šeštadienį parduotuvė sostinės prekybos centre „Panorama“ atidaryta pirkėjams, o išvakarėse prekių asortimentas buvo pristatytas žvaigždėms, vizažistams, žurnalistams ir tinklaraštininkams. Renginį vedė radijo laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė.

Gyčio Vidžiūno nuotr.
Gyčio Vidžiūno nuotr.

Parduotuvė nedidelė, tad susirinkusieji vos tilpo apžiūrėti kosmetikos. Dalį produktų iki šiol buvo galima įsigyti didžiosiose kosmetikos parduotuvėse, atskiruose stenduose. Dabar visa tai bus vienoje vietoje.

Gyčio Vidžiūno nuotr.
Gyčio Vidžiūno nuotr.

Į mados tendencijas ir klientų poreikius reaguojama žaibiškai. Lietuvoje tiek visko gal ir nebus, bet apskritai kosmetikos kompanija yra sukūrusi apie du tūkstančius įvairiausių produktų. Siekiama sukurti neribotas galimybes netikėčiausioms idėjoms įgyvendinti.

Pagrindinė prekių ženklo idėja – pasiūlyti tokią kosmetikos liniją, kurią naudotų tiek profesionalūs vizažistai savo darbe, tiek bet kuri moteris kasdieniame gyvenime.

Gyčio Vidžiūno nuotr.
Gyčio Vidžiūno nuotr.

„NYX“ – tai kosmetika, sukurta jauno verslininko Tony Co prieš septyniolika metų Los Andžele, JAV. Los Andželas vadinamas dekoratyvinės kosmetikos mylėtojų tėvyne. Tai spalvingas miestas, kuriame gyvena daug jaunų, svajojančių, laisvų žmonių. Tai kartu – ir žvaigždžių meka, todėl nenuostabu, kad Los Andžele gyvena ir daug vizažistų, kuriems reikalinga profesionali kosmetika klientų grožiui pabrėžti.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai