Lietuvoje leisdamas karantiną Mirko Gozzoli prisiminė pamirštą hobį: įamžino savo ir šeimos narių portretus

Mirko Gozzili su sūneliu Romeo ir jo pieštas portretas/ Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-22 17:37
Kilus pandemijai šokėjai Edita ir Mirko Gozzoli karantiną nusprendė leisti Editos gimtinėje ir iš Italijos kuriam laikui persikrautė į Lietuvą. E. Daniūtė-Gozzoli Žmonės.lt šypsojosi, gyvenimas Lietuvoje jai – nuostabus.

Su vaikais Evita ir Romeo Kaune įsikūrusi šeima laiko veltui neleidžia. Edita ir Mirko neseniai kūną pasipuošė pirmosiomis savo tatuiruotėmis, jųdviejų sūnus Romeo pradėjo lankyti lietuvišką darželį, o Mirko atrado seniai pamirštą aistrą – piešimą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Edita ir Mirko Gozzoli pasipuošė vienodomis tatuiruotėmis: „Nesitikėjome, kad taip patiks“

Edita ir Mirko Gozzoli/ Asmeninio albumo nuotr.
Edita ir Mirko Gozzoli/ Asmeninio albumo nuotr.

E. Daniūtė-Gozzoli pasakojo, kad vyras yra baigęs meno mokyklą. vėliau studijavo architektūrą, tačiau šokėjo karjerai įgavus pagreitį mokslus teko mesti, o su mokslų pabaiga jis pamiršo ir dar vieną mylimą veiklą – piešimą. Tačiau per karantiną Mirko vėl į rankas paėmė pieštuką ir įamžino šeimos narių portretus. Tiesa, Editos portreto tarp jų kol kas nėra, kaip juokėsi pati moteris – vyras piešdamas žmones pasendina.

„Kol kas nenusprendžiau, kurią savo nuotrauką norėčiau duoti vyrui perpiešti. O jis piešdamas žmones, labai visus pasendina (juokėsi). Vaikai atrodo vyresni ir aš pasakiau jam, kad kol neišmoksi nupiešti taip, kad raukšlių būtų mažiau, o ne daugiau – net nebandyk“.

Kol kas šeima grįžti į namus Italijoje neplanuoja. Tiesa, Mirko po sūnaus Romeo gimtadienio žada automobiliu nuvykti į savo gimtinę ir kaip sakė Edita – „patikrinti ar namai dar stovi“. 

„Lietuvoje mums puikiai sekasi. Romeo pradėjo lankyti lietuvišką darželį, namo grįžta laimingas. Kitą savaitę planuojame Mirko parodyti Palangą, Nidą. Tikimės labai gero oro, nes Lietuvoje geras oras – nėra užtikrintas reikalas. Turiu tokių minčių čia su vaikais likti ir visai vasarai“, – sakė Edita.

 

Naujausi straipsniai