Lietuvoje koncertuoti planuojantys „Franz Ferdinand“ praneša liūdną naujieną – susižeidė grupės narys

Lietuvoje grupė „Franz Ferdinand“ pasirodys be būgnininko Paulo Tompsono/ Vida Press ir agentūros „8 Days A Week“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-08 10:49
Pirmadienį muzikos agentūra „8 Days A Week“ pranešė, kad Lietuvoje liepos 17 dieną koncertuoti palnuojantys „Franz Ferdinand“ savo turą tęsia be būgnininko Paulo Thomsono.

Liepos 17 dieną VU Botanikos sode Kairėnuose koncertuosianti rokenrolo ir šokių muzikos grupė „Franz Ferdinand“ pasirodys be vieno savo nario. Paulas Thomsonas susilaužė pirštą ir koncertinį turą nutraukia.

„Grupės būgnininkas Paulas nebegalės tęsti koncertų turo ir neatvyks į Lietuvą. Išsamus paaiškinimas nuotraukose. Grupės bičiulis Mike'as Ewansas jį pakeis ir muš būgnus Vilniuje“, – pirmadienį savo feisbuko paskyroje liūdnomis naujienomis apie grupės „Franz Ferdinand“ pasirodymą dalijosi agentūra „8 Days A Week“. Feisbuke buvo pasidalyta ir keliomis fotografijomis, kur matyti, jog šiuo metu koncertų grupės būgnininkas tęsti negali, nes jam lūžo mažasis rankos pirštas. 

 „Franz Ferdinand“  / Organizatorių nuotr.
„Franz Ferdinand“ / Organizatorių nuotr.

Primename, kad grupės pasirodymas Vilniuje – vienintelis Baltijos šalyse.

„Franz Ferdinand“ keletą metų tylėjo ir dabar grįžta su pilna jėga. Naujausias jų darbas „Always Ascending“ yra ne kas kita, kaip atsiradimas iš naujo. Dešimties kūrinių leidinys yra savotiškas triumfas. Naujos idėjos, energingi garso eksperimentai ir visa kita patirtis. Jie norėjo, kad šis įrašas būtų visai kitoks nei ankstesni jų darbai. Atrodo, kad jiems pavyko. „Franz Ferdinand“ nuo savo įtakų niekur nepabėgo, bet niekas to ir nenorėjo.

Temos:

Muzika Naujiena

Naujausi straipsniai