Lietuvoje koncertuosiantis Jamesas Bluntas reikalauja daugiau kaip šimto rankšluosčių

Jamesas Bluntas švenčia 40-ąjį gimtadienį / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-02 13:52
Spalio 6 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje trečią kartą šalies publikai pasirodysiantis atlikėjas Jamesas Bluntas koncerto organizatoriams pateikė techninių reikalavimų sąrašą. Pastarajame daugiausia reikalavimų ne koncerto įrangai, bet atlikėjo ir jo trupės poreikių užtikrinimui – patogūs baldai poilsio zonose, drabužinėse prieinamas interneto ryšys, apsauga viešose ir privačiose erdvėse bei šimtai rankšluosčių.

„Šiais metais kitaip nei ankstesniuose koncertuose Jamesas Bluntas visą koncerto įrangą atsiveža pats. Jau visai netrukus į „Siemens“ areną įriedės sunkvežimiai su geriausia garso, vaizdo bei apšvietimo technika. Tai parodo, jog didžiulės sėkmės sulaukęs atlikėjas šiam koncertui ruošiasi itin atsakingai“, – sakė „Seven Live“ generalinis direktorius Juras Vėželis.

Naująjį „Moon Landing“ albumą pristatantis atlikėjas į Lietuvą atvyksta su daugiau nei 40 žmonių komanda. Didžiosios Britanijos pasididžiavimą lydi ne tik grupės nariai ar technikos inžinieriai, bet ir asmeniniai virėjai. Pageidavimų sąraše atlikėjas nurodė papildomai turėti du virėjo asistentus bei maisto pateikėją. Visa virtuvės įranga bei maistu rūpinasi J.Blunto palydos specialistai.

„Jamesas Bluntas nėra labai išrankus. Vizito Lietuvoje metu muzikanto ir jo grupės persirengimo kambariuose pastatysime specialių baldų, o toliau įprasti reikalai – atlikėjo ir jo palydos saugumo užtikrinimas privačiose bei viešose erdvėse, švari aplinka ir puikiai veikiantis interneto ryšys. Kiek nustebino nebent atlikėjo prašomas rankšluosčių skaičius – jų reikės daugiau nei šimto”, – atskleidė J. Vėželis.

Populiariausius Jameso Blunto hitus bei dainas iš naujausiojo „Moon Landing“ albumo „Siemens“ arenoje gerbėjai galės išgirsti jau spalio 6 dieną. Koncerto klausytojus apšildys Vaidas Baumila su grupe. Bilietus platina „Tiketa“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai