Lietuvoje filmuojamoje TV dramoje – filmo „Operacija Skyfall“ aktorius ir žymi Tailando dainininkė

Ola Rapace ir kadras iš filmavimo aikštelės / Scanpix ir filmavimo grupės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Švedijos kino gamybos kompanija „Eyeworks“ ir ir „Dansu“ Vilniuje birželio 13–liepos 4 dienomis filmuoja TV dramą „Farang“. Farang – bendrinis tajų žodis reiškiantis „europietį“ arba „baltosios rasės atstovą“.

Filmas „Farang“ pasakoja buvusio nusikaltėlio Rickardo istoriją. Vyras siekia išvengti susidorojimo už savo bendrininkų išdavystę ir dešimtmetį slapstosi Tailande. Tačiau viskas pasikeičia, kai ieškodama savo dingusio tėvo, į šalį atvyksta jo penkiolikmetė dukra.

Pagrindinį nusikaltėlio vaidmenį atlieka Švedijos kino žvaigždė Ola Rapace, vaidinęs tokiuose filmuose kaip „Operacija Skyfall“, „Anapus“, „Kartu“.

Ola Rapace / „Dansu“ nuotr.

Kartu Su Ola dramoje vaidina ir garsiausia Tailando aktorė ir dainininkė Yayaying Rhatha Phongam, išleidusi ne vieną populiarų solinį albumą.

„Farang“ – veiksmo drama, kurioje lietuvių kaskadininkai ir specialiųjų efektų specialistai kuria susišaudymo, automobilių persekiojimo bei gaudynių scenas.

Komandai tenka susidurti ir su kitais iššūkiais. Tarp jų – atkurti Tailando aplinką, surinkti 100 tailandiečių aktorių bei įkurti tikroviškai atrodantį užsieniečių kalėjimą.

Vilniaus gatvės filmavimo aikštelėje virsta Puketu. Dėl filmavimo darbų ketvirtadienį, ir liepos 4 d. bus trumpam stabdomas eismas Kirtimų gatvėje ir Miškinių bei Eigulių gatvėse po tiltu.

Vilniaus gatvėse filmuojamos scenos atkurs Švedijos gatves, o kai kurių pastatų interjeruose bus filmuojamos Tailande vykstančios scenos.

Ola Rapace / „Dansu“ nuotr.
Skaitykite daugiau