Lietuvoje bus pristatyta šou programa „Muzika tamsoje: Kalėdinė misterija“

Konferencijos akimirka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-23 12:36
Kasmet Kalėdų išvakarėse mes laukiame stebuklo, ir šiais metais jis tikrai įvyks! Lapkričio 28 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ ir lapkričio 29 d. Palangos Koncertų salėje bus pristatyta nauja šventinė programa. Viešnia iš užsnigto Sankt Peterburgo Jevgenija Zima, šou „Muzika tamsoje“ autorė, pristatys naująją programą – „Muzika tamsoje: Kalėdinė misterija“. Visiškoje tamsoje muzikantai atliks pasaulinės klasikos šedevrus.

Bilietus į šou programos „Muzika tamsoje: Kalėdinė misterija“ pasirodymus Vilniuje ir Palangoje jau galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internetu: www.bilietai.lt

Naujajame šou surinkti geriausi klasikinių kūrinių pavyzdžiai, kurie teisėtai pelnė „pačių kalėdiškiausių“, „pačių naujametiškiausių“, „pačių stebuklingiausių“ epitetus. „Peterburgo virtuozų“ kolektyvas, vadovaujamas Jevgenijos Zimos, sukurs nepamirštamą vakarą, kurio metu klasikinės muzikos lobynai žvaigždžių šviesoje perkels svečius iš aukštosios Leipcigo bažnyčios, kurioje Bachas kūrė Kalėdinę oratoriją, į puošnią Vieną pas Štrausą, o po to mes atsidursime ikirevoliuciniame Sankt Peterburge, kur Droselmeisteris vėl seks Mašai paslaptingąją pasaką.

Sniegingas rytas, speiguotas vakaras, karštas punšas, vyniojamojo popieriaus šiugždesys, šilti žodžiai ir artimųjų šypsenos - visa tai nepakartojama Kalėdų, šeimyninės šiltos šventės dvasia, kuria norisi pasidžiaugti su pačiais artimiausiais. Šou programa „Muzika tamsoje: Kalėdinė misterija“- tai renginys, kuris patiks ne tik klasikinės muzikos mėgėjams, bet ir tiems, kas dar mažai pažįsta klasikinius kūrinius. Unikalus renginys, kur muzikos virtuozų akademinis atlikimas yra persipynęs su naujausiomis technologijomis, nepaliks abejingų. „Muzika tamsoje“ – tai meno ir technologijų sinergija.

Šou programa „Muzika tamsoje: Kalėdinė misterija“ – puiki vieta sutikti Kalėdas su artimaisiais ir pajusti mėgstamos šventės dvasią. Scenoje vyks tikras vaidinimas: choreografija, „3D mapping“ projekcijų technologija, vaizdo klipas, lazerių ir šviesų šou. Atlikėjai – solistų ansamblis „Peterburgo virtuozai“: solistai – Marija Litke ir Roman Arndt („Michailovskij teatras“). Choreografija – Dmitrij Oleinikov ir Katerina Sergejeva. Meno vadovė ir idėjos autorė – Jevgenija Zima.

Temos:
Kalėdos Muzika

Naujausi straipsniai