Lietuvoje besifilmuojantis Holivudo aktorius Robertas LaSardo Vilniuje savo tatuiruotą kūną papuošė kaukole

Robertas LaSardo / AOP nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vilnius – gražus ir itin gerai kadre atrodantis miestas. Tiesa, dar ir ganėtinai pigus. Tad nieko nuostabaus, kad didieji kino kūrėjai atvyksta čia filmuoti europietiškai atrodančių kadrų. Šiomis dienomis rudenėjančiose sostinės gatvėse filmuojasi ir tatuiruotasis Holivudo aktorius Robertas LaSardo.

Geriausiai iš filmų „Vandens pasaulis“ ir „Leonas“ bei kelių epizodinių vaidmenų serialuose „C.S.I. Majamis“, „Kaulai“ ir „Grožio peilis“ žinomas aktorius Vilniuje filmuojasi 2014-aisiais kino ekranuose pasirodysiančiame siaubo filme „Parlor“ (liet. „Salonas“). Jo siužetas šiurpuliukų mėgėjams pasakos istoriją apie 6 studentus, kurie savo atostogų Rytų Europoje metu susiduria su maniaku tatuiruočių meistru.

Tiesa, kol kas sostinėje dar tęsiasi filmavimo darbai. O R.LaSardo, kuris aplinkinių akis traukia itin tatuiruotu kūnu, nepraleido progos pasidaryti dar vieną piešinį ant kūno, o tiksliau, paslėpti seną tatuiruotę po nauja. Tai jis pasidarė tatuiruočių salone „Eddy tattoo“. Portalui Žmonės.lt susisiekus su tatuiruočių meistru ir salono įkūrėju Egidijumi Perminovu jis patikino, kad Holivudo žvaigždę tiesiog užkalbinęs gatvėje.

Robertas LaSardo Vilniuje atsinaujino savo tatuiruotę / „Eddy Tattoo“ nuotr.

„Aš žinojau, kad jis atvyko į Vilnių filmuotis ir vieną dieną sutikęs jį gatvėje paprasčiausiai užkalbinau. Kalbėjome apie tatuiruotes, aš pasakiau, kad esu tatuiruočių meistras, ir jis užsimanė, kad paryškinčiau vieną jau gerokai nublukusią tatuiruotę“, – portalui Žmonės.lt sakė E.Perminovas.

Tiesa, vakar per bene penkias valandas padaryta tatuiruotė nė kiek nebuvo panaši į savo pirmtakę. Egidijus patikino, kad galiausiai buvo nuspręsti ne paryškinti tatuiruotę, o ant viršaus nupiešti naują.

„Tatuiruotė jam buvo atsibodusi, tad pasiūliau jam nupiešti ką nors naujo. Iki tol jis net nebuvo apie tokią galimybę girdėjęs, tad iškart sutiko. Mes aptarėme, ko jis norėtų, ir bendromis pajėgomis sukūrėme naują piešinį. Tad jo drakonas virto kaukole“ , – su džiaugsmu pasakojo Egidijus.

Holivudo aktorius Robertas LaSardo Vilniuje pasidarė tatuiruotę (12 nuotr.)
+6
Robertas LaSardo Vilniuje atsinaujino savo tatuiruotę / „Eddy Tattoo“ nuotr.
Skaitykite daugiau