Lietuvių sukurta kolekcija – skubančiai, tačiau stilingai miesto moteriai

Niujorko įkvėpta „Top To Bottom“ kolekcija / „Sandra Ap. Photography“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-24 14:03
Lietuviškas prekės ženklas „Top To Bottom“ pristato vasaros naujienos. Multifunkcinėmis suknelėmis ir maudymosi kostiumėliais mados mylėtojų širdis užkariavusi prekės ženklo įkūrėja Gabrielė Gineikaitė sukūrė drabužių kolekciją „City jungle“. Viziją, kaip turi atrodyti ne tik vasaros orams, tačiau ir šaltajam sezonui skirti drabužiai, padiktavo dizainerės viešnagė Niujorke. Būtent šis miestas įkvėpė lietuvę kurti.

„Mano didžiausia svajonė buvo aplankyti šį miestą. Niujorkas – judrus ir niekada nemiegantis. Vos atvykusi į jį pajutau, kad viešnagė nepraeis veltui. Mane užplūdo noras sukurti kolekciją, kuri būtų skirta skubančiai miesto moteriai. „City jungle“ tinka tiek į darbą, tiek į vakarėlį mieste. Tereikia pasirinkti tinkamus aksesuarus, avalynę. Lengvi kolekcijos audiniai leidžia mėgautis vasariškais orais, o romantiški modeliai atskleidžia moteriškumą“, – pasakoja G. Gineikaitė, siuvanti drabužius tik moterims.

„Top To Bottom“ drabužiai, kuriuos galima dėvėti daugybę skirtingų būdų, pasižymi nepriekaištinga kokybe. Multifunkcinės suknelės „Multi“ yra siuvamos pagal individualius išmatavimus ir tinka bet kokiam figūros tipui. Tereikia pasirinkti figūros privalumus pabrėžiantį, tačiau trūkumus paslepiantį suknelės užsirišimo būdą.

„Sandra Ap. Photography“ nuotr.
„Sandra Ap. Photography“ nuotr.

Ne išimtis ir naujoji kolekcija „City jungle“, kurios drabužius taip pat galima dėvėti skirtingais būdais. Reikia pasirinkti užsirišimo būdą, kuris labiausiai patinka. Vasaros kolekcijoje – skirtingų ilgių suknelės, palaidinės, galinčios pabrėžti arba apnuoginti juosmenį. Visus drabužius vienija bendra detalė – išraiškingos, pūstos rankovės. Spalvos: balta, raudona, juoda, kreminė, audiniai marginti gėlių raštais.

Nors šią kolekciją įkvėpė Niujorkas, įvaizdinė fotosesija vyko Vilniaus senamiestyje. Akimirkas įamžino fotografė „Sandra Ap. Photography“. Šios fotosesijos tikslas buvo ne tik parodyti naująją kolekciją, bet ir atskleisti Vilniaus senamiesčio grožį. Fotosesijos modeliais tapo pati drabužių kūrėja ir jos komandos narė Manuela. Nuotraukose merginos pasipuošusios „Elvyra Design“ rankų darbo papuošalais ir aksesuarais.

Kaip pasakoja G. Gineikaitė, fotosesijoje jos vaizduoja nuolat skubančias, užimtas miesto moteris, tačiau vis tiek gebančias išlikti stilingomis ir elegantiškomis. „Šios nuotraukos yra tai, dėl ko man iš laimės kaupiasi ašaros. Tikiuosi jos palies ir mano kūrybos gerbėjas“, – šypsosi dizainerė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai