Lietuvių prekės ženklas FLOW pristato instinktų įkvėptą rudens/žiemos kolekciją

FLOW rudens/žiemos kolekcija/ Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-10 13:55
Tą akimirką, kai nebeįstatai savęs į kitų sukurtus rėmus ir pasikliauji savo instinktais, ateina labai natūralus noras atrasti tikrąją save, atrasti kokybę, atrasti kažką, kas ir rytoj turės vertę ir bent kažkokią prasmę.

Mūsų šiuolaikiniame gyvenime rūbas nebėra tik apdangalas nuo lietaus ir šalčio. Šiandien jis yra mūsų socialinė antroji oda ir mūsų identiteto dalis.

Naujojo sezono kolekcijos kapsulė paremta kokybiškais audiniais, laiko patikrintais siluetais ir patogiais, bei apgalvotais kirpimais. Kiekvienas rūbas yra lakoniškas ir neapkrautas detalėmis, todėl gali lengvai integruotis į jau turimą garderobą ir jį transformuoti.

„Visus šiuos kūrybos metus stebime savo klientes. Jos yra nepakartojamos ir tuo pačiu metu labai skirtingos. Kiekviena turi unikalią savo istoriją. Mūsų klientė yra moteriška, sąmoninga ir nepriklausoma. Ji keliauja, mėgaujasi gyvenimu ir ją supančiu pasauliu. FLOW moteris pasirenka išraiškingus, funkcionalius, minimalistinius drabužius ir nejučiomis, savo charizmos dėka, paverčia juos stilingiausiu deriniu. O mums tik belieka kurti Jai ir pasitikėti Jos natūraliais instinktais!“ – naują kolekciją apibūdina komanda.

Šį sezoną prekės ženklas turi vieną vertingą patarimą – nepasiduoti tūkstančiui mados rekomendacijų, o ramiai apmąstyti koks yra jūsų asmeninis garderobas, kaip jūs gyvenate, kaip judate ir kiek dinamiškas yra jūsų socialinis vaidmuo. Gal šiam stilingam rudeniui jums tereikia tik kelių kokybiškų akcentų, o ne viso naujo garderobo.

Siekiant sukurti tobulus stilingus rudens derinius, siūlome juos formuoti kokybišku pagrindu: vienas derinys – vienas akcentas. Niekada neapkraukite savo derinių keliais akcentais ir nereikalingomis detalėmis. Perkrautas derinys tik užgoš jūsų asmenybės individualumą.

Temos:
Mada Stilius

Naujausi straipsniai