Lietuvių prekės ženklas „Ambersmile“ – papuošalai iš gintaro ir naujai atkurtos tradicijos

„Ambersmile“ fotosesija
Autorius: Greta Kukštaitė
Publikuota: 2018-12-15 14:03
Tvari, ekologiška, gilias tradicijas ir istoriją turinti mada yra viena aktualiausių šių dienų temų. Jau nuo seno gintaras buvo laikomas magišku simboliu ir vertinamas, kaip seniausias gydomasis akmuo. „Ambersmile“ juvelyrika – tai papuošalai iš gintaro, kuriuose susipina tradicija ir moderni kultūra, o pati prekės ženklo įkūrėja Julija tikina, jog gintaras gali tapti ne tik originaliu ir šiuolaikišku papuošalu, bet ir laimę bei sveikatą nešančiu talismanu.

Tai puiki idėja, jei dar nežinote, ką Kalėdų progą padovanoti artimam žmogui, o apie tai, kaip gimė idėja kurti aksesuarus iš gintaro kalbiname pačią prekės ženklo įkūrėja.

Papasakokite, kaip gimė šis prekės ženklas?

Ambersmile yra šeimos prekės ženklas, kurį įkūrė mano tėtis. Nuo mažų dienų leisdavau daug laiko dirbtuvėse, klausydavausi tėčio istorijų apie gintaro savybes, apdorojimo techniką, spalvų variacijas. Todėl laikui bėgant pati pradėjau improvizuoti ir kurti įvairiausius aksesuarus iš gintaro. Pastebėjau, kad tapome vis labiau įdomesni ir žinomi ne tik Lietuvai, bet ir užsienio rinkoje. Prekės ženklas augo ir dar iki šiol auga.

„Ambersmile“ fotosesija / Organizatorių nuotr.
„Ambersmile“ fotosesija / Organizatorių nuotr.

Kas slepiasi po „Ambersmile“ ženklu?

Natūralaus Baltijos gintaro akmenys atkeliauja į mūsų dirbutuvę iš kasyklų ir žvejų. Kiekvieną mineralą kruopščiai apžiūrime ir dėliojame vizijas kokį produktą galėtume išgauti. Gintaro akmenys yra pjaustomi į mažus gabalėlius aksesuarų gamybai. Nupoliruoti ir paruošti gintarai perduodami į juvelyrų rankas. Po to dirbiniai apdorojami su tauriais metalais, brangakmeniais, auksu ar kitom dailiom detalėm. Mūsų įmonei labai svarbu detalės, todėl kiekvienas papuošalas turi savo įpakavimą ir sertifikatą, kuris garantuoja amžinai saugoti ir rūpintis įsigytu papuošalu.

O ką reiškia pats pavadinimas „Ambersmile“?

Kai darbas tampa hobiu jis visada suteikia šypseną ir teigiamas emocijas, todėl sujungus du žodžius gintarą ir šypseną, išvertus į anglų kalbą, mes gavome skambų pavadinimą AMBERSMILE.

„Ambersmile“ fotosesija / Organizatorių nuotr.
„Ambersmile“ fotosesija / Organizatorių nuotr.

Papasakokite, kaip gimė idėja kurti aksesuarus iš gintaro?

Ambersmile yra šeimos verslas, perduotas iš kartos į kartą. Kadangi esu šiuolaikinės kartos atstovė, aksesuarus paskatino sukurti aplinka, kurioje pastebėjome, jog nieko originalaus nėra. Draugai, artimieji domėjosi gintaru, bet vengdavo nešioti, nes modeliai ir dizainai atrodė pasenę, bei neįdomus, todėl suderinome tradicinius amatus bei modernias technologijas ir sukūrėme šiuolaikiškus papuošalus. Šiai dienai jais puošiasi mama/dukra, tėtis/sūnus.

Galima teigti, jog propaguojate lietuvišką dizainą, todėl ir pasirinkote kurti papuošalus būtent iš gintaro?

Gintaras yra vienas iš paslaptingiausių mineralų planetoje, kurio kilmė yra apgaubta daugybe legendų ir mitų. Įdomu dirbti su gintaru, nes kiekvienas mineralo gabaliukas yra unikalus ir išskirtinis, kito tokio pat nerasi, nebent panašų, kitaip negu kiti mineralai, todėl kūrybos procese atsiveria daug fantazijų. Džiaugiamės galėdami garsinti Lietuvos vardą savo unikaliais produktais.

„Ambersmile“ fotosesija / Organizatorių nuotr.
„Ambersmile“ fotosesija / Organizatorių nuotr.

Kokią žinutę siekiate perduoti šiuo prekės ženklu?

Ambersmile juvelyrika vertina tvarios mados sąvoką. Gintaras atkeliauja iš gamtos, todėl gaminant juvelyriką nenaudojame jokių cheminių elementų. Vertiname vien tik natūralias medžiagas. Kuriame kolekcijas suaugusiems ir mažiesiems, mums ypatingai svarbu, kad visi produktai bei jungiamieji elementai būtų natūralūs. Mūsų žinutė klientui, kurią stengiames perduoti yra aukštos kokybės ir stilingo dizaino kombinacija.

Kokiai asmenybei yra skirti Jūsų kuriami aksesuarai?

Ambersmile juvelyrika yra skirta asmenybei, kuri vertiną kokybę ir natūralų produktą. Jau nuo seno yra žinoma, kad gintaro galia yra ypatingai stipri, todėl kiekvienam žmogui yra svarbu turėti bent dalelę gintaro su savimi. Ambersmile siūlo alternatyvą norintiems būti stilingiems, turėti savo asmenybės talismaną, o svarbiausia visada jaustis sveikiems ir gyvybingiems. 

Temos:
Mada Stilius

Naujausi straipsniai