Lietuvių kūrėjų kolekcija „Prisilietimas“ – maloniam ir jausmingam rudens įvaizdžiui

YCHO rudens / žiemos kolekcija / Ugnės Dilkevičienės nuotr.
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2021-09-09 11:22
Jau penktus metus skaičiuojančio lietuviško prekinio ženklo YCHO įkūrėjos Aistė Kurtinaitytė ir Božena Staniš džiaugiasi, galėdamos pristatyti pirmąją dalį rudens/ žiemos kolekcijos „Prisilietimas“ šiuo sudėtingu pandeminiu laikotarpiu.

„Kurdamos odos gaminių ir drabužių kolekciją „Prisilietimas“ galvojome apie kiekvieną detalę, viskas yra apgalvota, nuo tinkamų megztinių siūlų parinkimo iki odos gaminių siūlių, nes kiekviena detalė yra svarbi, kuri sukuria bendrą visumą. Norisi, kad moteris, kuri dėvės YCHO produkciją, jaustųsi laisvai ir nevaržomai“, – sako Božena Staniš. 

„Grožis slypi ne tik detalėse, bet ir jausme, kaip tu jautiesi vilkėdamas vieną ar kitą drabužį, ar derindamas aksesuarus. Mūsų tikslas, kad ši kolekcija paliestų kiekvieną, leistų pajausti pilnatvę, padėtų išgirsti savąjį aš, sudarytų galimybes mėgautis čia ir dabar, leistų išgyventi maloniai ir jausmingai šaltąjį sezoną“, – sako Aistė Kurtinaitytė.

YCHO rudens / žiemos kolekcija / Ugnės Dilkevičienės nuotr.
YCHO rudens / žiemos kolekcija / Ugnės Dilkevičienės nuotr.

Naujos kolekcijos veidu tapo Aida Kazlauskienė, nuotraukas įamžino Ugnė Dilkevičienė, kurios jau spėjo tapti YCHO komandos dalimi, nes bendradarbiauja jau ne pirmą kartą su YCHO.

Kūrėjos papildo viena kitą, todėl balansas ir harmonija yra šios kolekcijos pagrindas. Kviečiame pasižvalgyti po nuotraukų galeriją.

Norinčius pamatyti naują kolekciją kviečiame į YCHO STUDIJAS Vilniuje ir Palangoje arba į internetinę svetainę www.ycho.lt.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai