Lietuvių kilmės mergina išgarsėjo Amerikoje gydančiais paveikslais: į laidą kvietėsi net Oprah Winfrey

Akianė Kramarik / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Akianė Kramarik – kadaise labai vargingoje lietuvės ir amerikiečio šeimoje gimusi mergaitė, kuri šiandien uždirba šimtus tūkstančių dolerių iš savo talento piešti.

Būdama penkerių Akianė nupiešė Dievą, Rojų ir kitas egzistuojančias gyvybės formas, apie kurias daugelis mūsų nesame girdėję. Sakoma, kad jos paveikslai įkvepia ir gydo net sunkiausias ligas, o viskas prasidėjo nuo sapnų.

„Viskas prasidėjo nuo balsų mano galvoje. Tai buvo tarsi dialogai, tačiau ne tokie, kad kalbėčiau pati su savimi. Tai buvo kur kas aukščiau, dvasingiau. Galiausiai ėmiau tai vadinti pokalbiais su Dievu”, - pasakos Akianė.

Ne itin religingi tėvai pradžioje netikėjo mergaite, tačiau atsakingai priėmė tai, ką ji sako. Niekada nemenkino, noriai išklausė ir užsirašinėjo tai, ką kalbėjo dukra.

Manęs ieškojo apie 50 FTB pareigūnų su šunimis ir visas miestelis, tačiau aš buvau tiesiog pradingus, manęs fiziškai nebuvo šiame pasaulyje.

Laidoje „Bus visko” Akianės mama pasakojo, kad ne visuomet norėjosi girdėti tą, ką sakė Akianė, nes buvo ir blogų dalykų, kurie ją baugino. Moteris meldėsi ir tikėjo, kad viskas praeis, kol vieną kartą nenutiko siaubingas dalykas. Akianė pradingo septynioms valandoms. Buvo manoma, kad tai pagrobimas.

„Manęs ieškojo apie 50 FTB pareigūnų su šunimis ir visas miestelis, tačiau aš buvau tiesiog pradingus, manęs fiziškai nebuvo šiame pasaulyje”, - pasakojo Akianė.

Kiekvienas namo ir kiemo kampelis buvo fotografuojamas ir protokoluojamas, tačiau penkiametės Akianės niekur nebuvo. Mergaitė sako puikiai prisimenanti tą dieną, kai leidžiant laiką namuose jai apsvaigo galva, pradėjo mirgėti akyse ir ji prarado sąmonę.

11-metė Akianė Kramarik / Asmeninio albumo nuotr.

„Sunku protu paaiškinti, kas nutiko, tačiau aš buvau paimta į kitą pasaulį. Atsidūriau vietoje, kurioje buvo daugybė durų. Už jų tarsi skirtingos galaktikos su tūkstančiais skirtingų žmonių gyvenimų bei dvasinių kelių. Keisčiausia buvo tai, kad aš nei kiek nebijojau. Jaučiausi ten lyg namuose, tarsi, būčiau nugyvenus šimtą metų ir man būtų nebe penkeri”, – prisiminė Akianė.

Praėjus septynioms valandoms, mergaitė sugrįžo į tą pačią vietą namuose taip pat stebuklingai, kaip ir pradingo, tik šįkart stebint dešimtims žmonių.

„Pamenu du policininkai su verkiančia mano mama stovėjo kambario gale ir žiūrėjo į mane persigandusiomis akimis. Mama priėjo prie manęs ir sako: kur tu buvai, aš pasiilgau tavęs, kas nutiko. Aš pažvelgiau į ją išsekusiomis akimis ir pasakiau, kad pavargau, bet turiu tiek daug visko nuveikti.”- pasakojo Akianė.

Grįžusi Akianė nupiešė Dievą ir Rojų, jos talentas piešti tobulėjo ne dienomis, o valandomis. Paveikslai įgavo stebuklingų galių padėti žmonėms, o pati mergina sako, kad jai buvo paskirta misija, kurios niekam nėra atskleidusi. Apie tai netruko sužinoti žiniasklaida, pirmoji į savo laidą mergaitę pasikvietė Oprah Winfrey, o po to sekė dešimtys kitų. Akianė tapo garsi visame pasaulyje, o jos paveikslai parduodami už šimtus tūkstančių.

Stebuklingi Akianės Kramarik paveikslai (8 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau