Lietuvių filmo „Aš Žvaigždė“ premjera: į kino teatrą sugūžėjo pramogų pasaulio atstovai

Žmonės.lt fotomontažas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-29 19:41
Sausio 29 dieną kviestiniams svečiams pristatyta kino juosta „Aš Žvaigždė“. Pagrindinius vaidmenis filme kūrė pramogų pasaulio atstovai dainininkė Monika Pundziūtė-Monique ir aktorius, TV laidų vedėjas Mantas Stonkus.

Gerbėjų dievinamo dueto „viena antroji“, reperis Mantas, netikėtai nusprendžia pradėti solinę karjerą. Tai – žiūrovų pamėgtų komedijų „Trys milijonai eurų“ ir „Klasės susitikimas. Berniukai grįžta“ kūrėjų naujojo filmo „Aš Žvaigždė“ istorijos pradžia.

Roberto Kuliūno režisuotame filme be žinomo Lietuvos komiko svarbiausius personažus įkūnijo dainininkė Monika Pundziūtė-Monique, aktoriai Rimantė Valiukaitė ir Marius Čižauskas.

Filme pasakojama apie sėkmingą pomuzikos grupę „Capital M“. Duetas, kurį vaidina Mantas Stonkus ir Monika Pundziūtė, vysto sėkmingą karjerą, tačiau sužvaigždėjusi vyriškoji pusė nusprendžia, kad karjeros gali siekti ir vienas.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Čia ir prasideda jo (ne)sėkmių istorija. Paaiškėja, kad pasiekti pop olimpą yra kiek sudėtingiau, kai esi tik vidutinių muzikinių gabumų. Tačiau tai nė kiek nesutrikdo reperio solo karjerą pradėjusio Manto. Maža to, jis nusprendžia organizuoti didžiausią Lietuvoje muzikinį turą.

Aikštingą pop muzikos dievaitį įkūnijęs M. Stonkus įkvėpimo vaidmeniui ieškojo Lietuvos ir užsienio scenose. „Aišku, žiūrovai gali visokių panašumų įžvelgti, bet čia jau paliksiu jiems spręsti, ką jis jiems primena ir kodėl, – šypsojosi M. Stonkus. – Ar Lietuvoje, ar Amerikoje, ar net Rusijoje – ko gero, kiekvienos šalies scenoje tokių personažų galima rasti. Ir jie tikrai yra populiarūs!“

Įvertinti naujo kino filmo šį vakarą į kino teatrą „Forum Cinemas Vingis“ rinkosi visas Lietuvos žvaigždynas. Raudonu kilmu žengė TV laidų vedėjas Rolandas Mackevičius, Ramunė Piekautaitė ir Kęstutis Verslovas, Mantas Katleris su drauge Aiste Kabašinskaite, Simona ir Jonas Nainiai, atvyko muzikos prodiuseris Martynas Tyla, „Biplan“ grupės narys Maksas Melmanas ir kiti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai