Lietuvių dizainerius vienijantis butikas atšventė savo pirmąjį gimtadienį

Renginio akimirka / Agnės Budvytytės ir Gretos Bernotaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-02 14:31
Savaitgalį Klaipėda bangavo nuo Jūros šventės, o į šventės bangas įsiliejo ir lietuvių dizainierių rūbais prekiaujantis „KOPA Boutique“, kuris atšventė savo pirmąjį gimtadienį. Viena šio butiko savininkių – buvusi ZIP FM laidų vedėja Silva Rindzevičiūtė.

„Pirmieji butiko metai buvo labai intensyvūs ir įdomūs. Teko išgyventi ne tik teigiamų akimirkų, bet jas stengėmės priimti kaip pamokas. Per šiuos metus susipažinome su daug talentingų dizainerių, pasisėmėme neįkainojamos patirties, subūrėme puikią komandą ir svarbiausia, nuoširdžiai mėgavomės tuo, ką darėme“, – pasakojo buvusi ZIP FM laidų vedėja Silva Rindzevičiūtė.

Gimtadienis simboliškai buvo pavadintas „KOPA B-day&night #1“, nes buvo švenčiamas ne tik dieną, bet ir naktį. Gimimo diena vyko parduotuvės erdvėje, o gimimo naktį veiksmas persikėlė į stilingiausią klubą pajūryje „Rocco&Ella“. Čia grojo Simona Bandita, Iker Ellan ir po pertraukos prie pulto sugrįžusi Silva Rindzevičiūtė. Keli šimtai šventinių balionų, koverių programa, kurią atliko „Cheri On Top“ ir linksmybės iki paryčių.

Gimtadienio šventėje dalyvavo Žilvinas Grigaitis, viešųjų ryšių ir renginių organizavimo specialistas Alkas Patrokas, stilistai, „Tall Ships“ įgulos atstovai, verslininkai ir parduotuvės klientai bei draugai.

„KOPA boutique“ – Lietuvos dizainerių namai, įsikūrę pagrindinėje Klaipėdos senamiesčio gatvėje. Modernioje, minimalistinėje butiko erdvėje galima rasti virš 30 skirtingų rūbų ir aksesuarų kūrėjų: Undress, Diana Paukštytė, Atsikeli ir Varai, Labadiena, 2RU2RA, Kristi Andress, B-Urban, Simona Samajauskaitė Jewellery, pačių savininkių kuriamą megztinių prekės ženklą „Salanida“ ir kt.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama