Lietuvių dizainerei Katrinai Knizikevičiūtei su mylimuoju aktoriumi Rolanu Bellu sunku ramiai praeiti gatve

Katrina Knizikevičiūtė ir Rolanas Bellas
Autorius: System
Publikuota: 2017-03-29 10:42
Egzotiška pora. Išskirtinės asmenybės. Saviti ir trokštami kūrėjai. Taip iš Kauno kilusią mados dizainerę Katriną Knizikevičiūtę (21) ir jos mylimąjį britų aktorių Rolaną Bellą (33) apibūdina juos pažįstantieji.

Kai Katrina ir Rolan išsiruošia pasivaikščioti, poros neįmanoma nepastebėti.

„Taip prasidėjo ir mūsų draugystė... – prisimena įsimylėjėliai, prieš trejus metus Londone paryčiais ėję namo ir vis sustodavę pasibučiuoti, – O praeiviai mus tada fotografavo... Pamiršti to tiesiog neįmanoma“.

Meilė užklupo netikėtai

Su Rolanu Katrina susipažino atsitiktinai. Prieš trejus metus kovo mėnesį abu jie dalyvavo draugų surengtame vakarėlyje naktiniame klube. Ir Katrinai, ir Rolanui tai buvo vienas iš nedaugelio vakarų, kuriuos jie nusprendė skirti pramogoms. Nors lyg ir leido laiką toje pačioje gausioje bičiulių kompanijoje, jie vienas kito nematė iki pat po momento kai, užsidarius linksmybių erdvei, visa draugija atsidūrė kieme ir sprendė, kur dar užsukti.

„Nė nesupratome, kai likome dviese. Užteko vos kelių akimirkų, kad suprastume, jog suradome vienas kitą“, – sakė Katrina.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Romantiškas pokalbis, bučiniai ir pasižadėjimas susitikti kitą dieną. Rolanas pakvietė Katriną į Londono dramos teatre vykusį spektaklį, kuriame vaidino.

Mergina neslepia – labai jaudinosi ir itin atidžiai planavo savo garderobą. Po spektaklio, norėdamas kiek išmėginti Katriną, Rolanas ją pasikvietė į avangardišką džiazo klubą Soho rajone.

„Tai buvo lyg savotiškas patikrinimas, ar nesu išlepus“, – juokėsi Katrina.

Pasimatymas praėjo puikiai. Vėl romantiškas pasivaikščiojimas, bučiniai. Tačiau išlipdama iš taksi Katrina neatsakė į Rolano klausimą, ar jie dar kartą susitiks.

Jei viskas būtų gerai, vadinasi, meluotume ir sau, ir kitiems.

„Niekaip nesupratau, ką ne taip padariau... Kodėl ji neatsakė į mano klausimą? Ir tik vėliau, gavus žinutę su žodžiu „taip“ ir padėka už susitikimą, man palengvėjo“, – neslėpė Rolanas.

Prieš kelis metus kartu apsigyvenusi pora džiaugiasi santykiais, nors ir turi vienas kitam pastabų.

„Jei viskas būtų gerai, vadinasi, meluotume ir sau, ir kitiems“, – nedvejojo Katrina.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Žinomumo kaina

Kuriant bendrą ateitį su žinomu bei tituluotu aktoriumi jai reikia susitaikyti ne tik su gerbėjų dėmesiu, bet ir su tolimomis, ilgomis išvykomis. Iki šiol ilgiausiai Rolano darbo kelionė trūko keturis mėnesius. Tuo tarpu balandį jis išvyksta aštuoniems mėnesiams į Nepalą ir Pietų Afriką, kur bus filmuojamas vienas serialų. Rolanas jau sukūrė vaidmenis tokiuose populiariuose TV šou kaip „EastEnders“, „Our Girl“, „Doctors“ ir t.t.

„Kai Rolanas vaidina tik teatre, jam dėmesio tenka mažiau. O štai serialai jį paverčia žmogumi, kuriam sunku ramiai praeiti gatve“, – sakė pašnekovė.

R.Bellas sako neturintis svajonių vaidmens, bet vertinantis galimybę tobulėti, įsigilinti į sudėtingus personažus. Tiek su teatru, tiek su televizija daugiau nei 20 valstybių apkeliavęs aktorius vaidybos mokosi nuo 10 metų. Tą ji ragino daryti ir šeima, ir mokytojai.

Dabar Rolanas vis daugiau dėmesio skiria ir lietuvių kalbai. Nors moka jau nemažai žodžių, aktorius pripažįsta – ši kalba labai sudėtinga.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Kelią parodė mama

Kad Katrina domėsis mada buvo aišku gana anksti. Mergina iki šiol prisimena nuotrauką, kurioje ji įamžinta trejų metų, pasipuošusi didžiule elegantiška skrybėle.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Mama visuomet rengėsi elegantiškai ir savo spintoje turėjo daugeliui neįprastų, nematytų drabužių. Netikėtų sprendimų ji pasiūlydavo ir man“, – sakė anksti savitą stilių atradusi Katrina.

Tie, kas prisimena Katriną paauglystėje, su šypsena sako, jog ji niekuomet netilpo nei į Kauno, nei į Vilniaus rėmus. Išvydę ją gatvėje neabejodavo – tai keistuolė iš kažkurios Europos mados sostinės.

„Esu net į naktinį klubą neįleista, nes atrodžiau per daug keistai“, – su šypsena prisimena K.Knizikevičiūtė.

Esu net į naktinį klubą neįleista, nes atrodžiau per daug keistai.

Metalu puošti aukštakulniai, spalvingi švarkeliai, dekoruoti gausybe medalių, neįprastų kirpimų kelnės, masyvus juodų rožių vainikas – Katrina mokėjo išsiskirti iš minios. Ir taip atrodydavo ji ne tik per vakarėlius, bet ir kasdien.

Tapybos Antano Martinaičio dailės mokykloje besimokiusi K.Knizikevičiūtė, dar devintoje klasėje nutarusi studijuoti drabužių dizainą, baigiamąjį savo darbą nutarė pristatyti kiek netradiciškai – sujungti piešimą ir madą. Iš pradžių projektui dėstytojai nepritarė, bet vėliau nutarė patvirtinti tokį kūrybinį pirmosios kolekcijos pristatymą.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Dar prieš šį įvykį mergina buvo pateikusi prašymą studijuoti madą „Middlesex“ universitete, tačiau tuomet sulaukė neigiamo atsakymo, nes nepateikė savo darbų portfolio. Katrinai buvo pasiūlyta mokytis viešųjų ryšių ir po mėnesio prašyti galimybės pakeisti studijų programą.

„Viduje viskas tarsi virte virė. Į paskaitas pavaikščiojau savaitę ir nuėjau pas mados fakulteto vadovą. Pasakiau, kad nenoriu laukti mėnesio, parodžiau kolekcijos pristatymo video. Jis pasakė prisimenantis mane, kai prieš metus dalyvavau universiteto žvalgytuvėse. Kitą dieną jau lankiau tas paskaitas, kurios man patinka“, – sakė Katrina.

Miegodavo ant grindų

Londone apsigyveno K.Knizikevičiūtė kartu su savo pussesere ir jos drauge nedideliame butelyje. Nors gyveno trise, mergina jautėsi labai vieniša.

Po paskaitų Katrina daug laiko skirdavo projektams ir piešimui. Užsukti į audringus studentiškus vakarėlius ji susigundydavo itin retai.

Tekdavo siūti per naktį. Kelias valandas pamiegodavau ant grindų ir vėl kibdavau į projekto užduotį.

Talentingą „Middlesex“ antrojo kurso auklėtinę pastebėjo dizaineris Jasperas Garvida. Jo asistente tapusi lietuvaitė pasakoja iš savojo mokytojo daug išmokusi ir sužinojusi.

„Paskutiniais studijų metais koncentravausi į baigiamąjį darbą, todėl Jasperui padėdavau tik stilizuoti jo šou. Tačiau bendraujame iki šiol. Jis kviečia į savus renginius, pristatymus“, – pasakojo Katrina.

Ji galėjo tapti ir dizainerių Fyodoro Golano bei Gareth Pugh komandos nare, tačiau abiejų darbų atsisakė. Fyodoras Katrinai sudarė itin nemalonaus asmens įvaizdį, o Gareth pradedančiai asistentei siūlė laikinai padirbti be atlygio.

„Darbus tekdavo riboti, nes studijos buvo intensyvios ir sudėtingos. Dažnai miegodavau vos po kelias valandas. Jasperas po darbo valandų leisdavo naudotis savo studija. Todėl tekdavo siūti per naktį. Kelias valandas pamiegodavau ant grindų ir vėl kibdavau į projekto užduotį. Pavyzdžiui, pasiūti marškinius“, – prisiminė K.Knizikevičiūtė.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Dievina spalvas

Jos kompiuteryje yra išlikusi nuotrauka, kai pirmais studijų metais prieš Šv. Kalėdas atvyko aplankyti mama. Joje įamžinta mergina – sulysusi, juodais paakiais, besimėgaujanti brangiausios moters padarytais sumuštiniais.

Panaši situacija buvo ir paskutiniais studijų metais, kuomet reikėdavo keltis 4 val. ryto tam, kad po dviejų valandų stovėtų prie universiteto durų. Atsakingesni studentai skubėdavo užsiimti siuvimo mašinas – kas pirmesnis, tas gaus naujesnę, geriau siuvančią.

Dabar Katrina ilsisi nuo mokslų. Ji studijuoja budizmą, mokosi jogos ir ruošiasi savo vardo drabužių linijos pristatymui.

„Man patinka spalvos. Vieninteliai juodi drabužiai, kuriuos turiu, buvo pirkti darbo pokalbiui. Kol kas jų niekam neatiduodu. Gal dar prireiks!“ – su šypsena sako pašnekovė.

Ji savąjį stilių vadina elegantišku, artistišku ir net šiek tiek klounišku. Tam, kad būtų paryškintas jos dabartinis gyvenimo etapas, Katrinai net tam tikru būdu buvo nukirpti plaukai. Pastaruoju metu eksperimentų nevengianti mergina itin dažnai tapdavo plaukų modeliu.

„Buvau tamsiaplaukė, dabar – šviesiaplaukė. Bet vis dažniau pasvajoju apie žilus plaukus“, – atviravo dizainerė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai