Lietuviškus topus užkariaujanti Tate McRae: iš baleto šokėjos – į dainininkes

Tate McRae
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-15 19:16
Šių metų popsensacija vadinama dainininkė ir šokėja Tate McRae visą šį rudenį po truputį užkariauja pasaulio, taip pat ir Lietuvos muzikos topus su jau daugiau nei 300 mln. perklausų internete turinčia daina „You broke me first“, o jau šiandien ši pandemijos metu aukštai iškilusi žvaigždė pristato dar vieną naujieną pavadinimu „Lie To Me“.

Tate McRae, Ali Gatie – „Lie To Me“:

Naujausiai kanadietės dainai vaizdo klipą kūrė ta pati kompanija, kuri dirba ir su kitais visame pasaulyje puikiai žinomais Kanados atlikėjais, tokiais kaip Drake ar The Weeknd. Beje, „Lie To Me“ skamba ne tik Tate, bet ir išvaizdaus bei talentingo ritmenbliuzo dainininko Ali Gatie, kurio kilmės šaknys – Irake, balsas

Šokėja tapusi pop sensacija

Tate McRae choreografija profesionaliai pradėjo užsiiminėti dar vaikystėje, o jau ankstyvoje paauglystėje, po daugybės atrankų ji šoko vienoje scenoje su Justinu Bieberiu. Netrukus po to jaunoji artistė ir pati susidomėjo muzikos kūrimu bei dainavimu. 

Pirmasis tuo metu jau apdovanotos baleto šokėjos kūrinys „One Day“ susilaukė daugiau nei 30 mln. peržiūrų „YouTube“ platformoje. O didžiausia sėkmė Tate McRae aplankė būtent šiemet. Jos muzika ir šiuolaikiniais šokiais išsiskiriantys vaizdo klipai labiausiai išpopuliarėjo per karantiną.

Visai neseniai ji buvo pakviesta pasirodyti ir „pandeminuose“ „MTV“ vaizdo klipų apdovonajimuose, kurių metu atliko savo hitą „You broke me first“. Beje, šis itin sėkmingas Tate singlas pirmiausia išpopuliarėjo jaunimo pamėgtame „TikTok“ socialiniame tinkle.

Ryškiausias fenomenas nuo Avril Lavigne laikų

Gana staigiai pasauline žvaigžde tapusi kanadietė vis dar mokosi mokykloje, tačiau stengiasi neapleisti nei mokslų, nei pop muzikos karjeros, nei intensyvių modernaus šokio treniruočių: „Manau, kad vis dar ieškau savęs, tiesa, dabar tai daryti bus daug komplikuočiau, nes mane stebi jau labai daug akių.“

Tai, kad Tate dėmesio tikrai netrūksta rodo ir tai, kad vos praeitą savaitę paleisti bilietai į jos 2021 m. muzikinį turą po Europą, nepaisant neaiškių keliavimo ir renginių perspektyvų, buvo išparduoti vos per vieną dieną.

Nenuostabu ir tai, kad jau dabar Tate McRae yra vadinama ryškiausiu kanadiečių moterišku debiutu pasaulyje po kadaise sparčiai išpopliarėjusios tautietės – Avril Lavigne – sėkmės.

Temos:
Muzika

Naujausi straipsniai