Lietuviškų rankinių kūrėja naują kolekciją įamžino spalvingojoje Brazilijoje

„kARTu“ 2016 m. rudens-žiemos aksesuarų kolekcijos modelis / Gamintojo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-12 11:15
Viso pasaulio dėmesį neseniai kaustęs spalvingasis Rio de Žaneiras tapo įkvėpimu ir naujausiai, rudens–žiemos, „kARTu“ aksesuarų kolekcijai. Šio prekės ženklo kūrybos vadovė Ingrida Jasinskė kolekciją nutarė įamžinti unikalios gamtos ir architektūros apsuptyje vykstant šių metų olimpinėms žaidynėms. Kolekcijos ambasadore ir modeliu tapo kylanti Brazilijos teatro bei televizijos aktorė Ester Dias.

„Ši mergina puikiai atspindėjo išraiškingą Pietų Amerikos ir šios kolekcijos charakterį. Visa kūrybinė fotosesijos komanda buvo brazilai. Jie nustebino atvirumu, jautrumu, jie laisvai bendrauja, nesivaržo. Nors dažniausiai kalba tik portugališkai, bet tai jiems netrukdo palaikyti emocingo pokalbio. Anglų kalba čia visai nereikalinga, gali su jais net ir lietuviškai kalbėti“, – įspūdžiais dalijosi I.Jasinskė.

Paklausta, kodėl lietuviškų odinių aksesuarų kūrėja keliavo kone į kitą pasaulio kraštą, kad įamžintų naujausius savo darbus, „kARTu“ kūrybos vadovė prisipažino, jog Brazilija ją visada žavėjo savo spalvingumu ir nesibaigiančiu judesiu. „Fotosesijos mintis gimė vos pradėjus planuoti egzotišką kelionę į Rio de Žaneirą, tam turėjome daugiau nei pusę metų. Taigi, visos rankinės išvydo pasaulį jau turint viziją, kad jos keliaus į Rio“, – pasakojo kūrėja.

Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.

Moteris prisipažino, kad pradžioje fotosesijos idėja atrodė sunkiai įgyvendinama, nes buvo sudėtinga rasti profesionalų komandą, kuri sukurtų romantiškos ir puikiai savo tikslus žinančios moters viziją. Galiausiai Rio de Žaneire tebevykstant olimpinėms žaidynėms pavyko rasti ir kolekcijos veidą – Ester Dias, ir visą komandą.

Griežtos formos, modernios detalės

Kokia gi toji brazilišku temperamentu persmelkta rudens-žiemos aksesuarų kolekcija? Pasak I.Jasinskės, rudenį „kARTu“ pasitinka griežtomis formomis, moderniomis detalėmis, tačiau ilgaamžiškumas ir funkcionalumas tebelieka itin svarbūs.

Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.

„Naujoji kolekcija skirta romantiškai, tačiau išrankiai miesto moteriai, kuriai kasdien nešiojama rankinė yra nepakeičiamas aksesuaras ir savito stiliaus pareiškimas. Nors dažnai šaltajam sezonui pasirenkami tamsūs atspalviai ir blankūs siluetai, šiemet verta nebijoti išsiskirti ryškesnėmis rankinių formomis“, – kviečia prekės ženklo vadovė.

Dauguma „kARTu“ naujos kolekcijos rankinių pagamintos iš labai tvirtos, kietos odos, kuri puikiai išlaiko formą ir suteikia griežtumo. Spalvų paletėje dominuoja tamsiai mėlyna, garstyčių ir klasikinė juoda spalvos.

Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.

Nebesistengia sutalpinti viso gyvenimo

Pasitinkant rudenį, „kARTu“ kūrybos vadovė siūlo tęsti draugystę su kuprine, nebijoti jos derinti ir prie oficialios aprangos, ir prie skirtos laisvalaikiui. „Kuprinė yra patikima ir patogi kompanionė miesto ritmu gyvenančioms moterims, taip pat išmintingoms mamos, kurių rankos skirtos svarbesniems tikslams – laikyti savo mažylio rankutę, kad šis nepargriūtų”, – įsitikinusi I.Jasinskė.

Ji pastebi, kad šiuo metu atsiranda naujas požiūris į rankines – nebereikia stengtis sutalpinti viso gyvenimo vienoje rankinėje, svarbu susidėti tik tai, kas būtina. Ne kiekybė, o kokybė ima viršų ir verčia susimąstyti, kas iš tiesų reikalinga ir ką derėtų turėti savo rankinėje.

Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.

„Siūlau mažiau dėmesio skirti rankinės derinimui prie aprangos, avalynės ar kitų aksesuarų, nes ji turėtų ne pasimesti monochroniniame derinyje, tačiau kaip tik išsiskirti”, – įžvalgas apie šio sezono tendencijas žeria I.Jasinskė.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai