Lietuviškos muzikos triumfas – didžiosiose šalies arenose

Akimirkos iš pasirodymų/Gabrieliaus Jauniškio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-14 16:49
Koncertu sausakimšoje Klaipėdos „Švyturio“ arenoje baigėsi klausomiausios radijo stoties „Lietus“ 20-mečio turas per Lietuvą.

 Keturi išskirtiniai pasirodymai Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje dar kartą įrodė, kad ištikimiausia ir gausiausia „Lietaus“ radijo klausytojų bendruomenė išties moka džiaugtis ir linksmintis. Dvidešimtmečio  proga koncertuose savo įvairių laikmečių hitus dovanojo ir publiką šėlti privertė retai koncertuojanti ir klausytojų išsiilgta grupė „B’avarija“, „69 Danguje“, Katažina,  Laimontas Dinius-Lainius, Dainotas Varnas, grupės „Huge Soul“ ir „Vairas“, Anatolijus Oleinikas, Radži, Vytautas Šiškauskas, grupės „Hiperbolė“ legenda Viktoras Prapras.

Viso koncertinio turo metu publiką kaitino renginio vedėjai ir radijo stoties ilgamečiai balsai Simona Čėsnaitė ir Arnas Švilpauskas. Jie ne tik nustebino duetu atlikdami naujai suskambusį hitą „Meilės lietus“, kurį nuo pat pirmų taktų kartu dainuodavo visi publika, bet ir pradžiugino gausiai susirinkusius gerbėjus mielomis koncertų rėmėjų dovanomis.

Radijo stotis „Lietus“ tęsia koncertinius susitikimus su savo klausytojais ir jau sausio 3 d. kviečia į  Kauno „Žalgirio“ areną, kur lietuviškos muzikos apdovanojimų „Aukso lašas 2019“ metu bus pagerbti 2019 metų geriausieji, o publika išgirs ir pamatys tikrai neeilinį reginį, vertą visų lietuviškos muzikos gerbėjų dėmesio.   

Temos:

Muzika

Naujausi straipsniai