Lietuviškas serialas „Trolių ferma“ apdovanotas Talino kino festivalyje

„Trolių ferma“ kūrėjas Ernestas Jankauskas Talino kino festivalyje / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-11-23 11:41
Praėjusį savaitgalį Talino kino festivalyje vykusiame tarptautinių TV dramų pristatymo renginyje „TV Beats“ pagrindinį apdovanojimą gavo lietuviškas serialas „Trolių ferma“, teigiamų vertinimų sulaukęs ir anksčiau – po pristatymų Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje bei Prancūzijoje.

Komiška TV drama „Trolių ferma“ – pirmas lietuviškas serialas, kuris ne tik pristatomas didžiausiuose TV serialams skirtuose renginiuose pasaulyje, bet ir gauna apdovanojimus. Serialą režisuoja Ernestas Jankauskas, kurio filmas „Čia buvo Saša“ buvo rodomas daugelyje festivalių, o gamins neseniai su „Netflix“ dirbusi įmonė UAB „Dansu“.
 
„Norime padovanoti Lietuvos žiūrovams istoriją, kuri būtų dinamiška, įtraukianti, madinga ir moderni. Džiaugiuosi, kad komandą sudaro įvairius apdovanojimus gavę kūrėjai, o su aktoriais jau pradedame repeticijų maratoną“, –  po gauto apdovanojimo teigė režisierius E.Jankauskas.

Ernestas Jankauskas / Asmeninio albumo nuotr.
Ernestas Jankauskas / Asmeninio albumo nuotr.

„Trolių ferma“ – tarptautinį potencialą turintis, ambicingas, spalvingas, šiuolaikinis serialas, kurio pagrindinė ašis – charizmatiška ir stipri moteris“, – per apdovanojimų ceremoniją savo pasirinkimą grindė konkurso komisijos nariai. 
 
Serialas yra moderni grafo Montekristo istorijos interpretacija, kurioje susipins stiprūs personažai, melagienos, draugystė ir šeimos vertybės. Kol kas planuojamos penkios serijos.
 
Šiuo metu vyksta intensyvūs pasiruošimo filmavimui darbai. Serialą televizijos žiūrovai galės išvysti  2022 metų pabaigoje – jis bus rodomas per LRT.

Naujausi straipsniai