Lietuviškas drabužių prekės ženklas „Dear Freedom” ir Milana Jašinskytė pristato bendrą projektą

Lietuviškas drabužių prekės ženklas „Dear Freedom” ir Milana Jašinskytė pristato bendrą projektą / Ramūno Tangurio nuotr,
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-05 12:38
Šokių mokytojos, „Milana Yoga“ įkūrėjos Milanos Jašinskytės ir lietuviško drabužių prekės ženklo „Dear Freedom“ netikėtas susidūrimas jiems abiems atnešė naujų vėjų ir tik teigiamų emocijų, kurių finalinis rezultatas džiugina minimalistinės ir gaivios mados mylėtojus: taip gimė trečioji, vienuolikos modelių, be galo vasariška, šiek tiek valiūkiška, bet moteriškai subtili šio prekės ženklo kolekcija šiltajam sezonui.

Milana prasitarė, kad būti ne sportinių drabužių modeliu kūrėjai ją pasirinko pirmą kartą. „Labai džiaugiuosi, kad „Dear Freedom“ sumanytojos manyje pamatė būtent tą asmenybę, kuri atitinka jų kūrybos filosofiją. Tai, kad modeliais vis dažniau tampa su šia profesija nieko bendro neturintys - labai sveikintina, todėl pasiūlymą priėmiau su šypsena. Kokį darbą beatlikčiau, man labai svarbu gera energija, o tokį laisvą grožį kuriantys menininkai yra ne tik puikios, bet ir labai talentingos asmenybės. Fotosesija praėjo smagiai ir su dideliu vieni kitų palaikymu, - pasakoja Milana, fotografui Ramūnui Tanguriui pozavusi jogos namuose „Yoko“. - Angliškas žodis freedom reiškia laisvę, o aš skirtingais gyvenimo momentais laisvę suprasdavau įvairiai, tačiau ji visada buvo mano siekiamybė. Iki šiol daug keliauju, esu spontaniška, man reikia erdvės sau. Tokia aš štai moteris, tokie ir „Dear Freedom” drabužiai.“

Ramūno Tangurio nuotr,
Ramūno Tangurio nuotr,

Milanos drabužinėje daugiausia vietos užima laisvi ir platesni rūbų modeliai, marškiniai, taip mylimos suknelės, kurios jai vis dar yra antroje vietoje po patogių kelnių. „Patogumas man - svarbus ne mažiau už grožį ir prekinio ženklo filosofiją. Dievinu baltą, mėlyną, rožinę, kūno atspalvius, o pirkdama drabužį stengiuosi neapsikrauti tuo, kas man nereikalinga. Dažniausiai perku neplanuodama ir tik tuomet, kai pamatau tą vadinamąjį savo daiktą ir juos skirstau į „privalu turėti” ir „nupirkta su polėkiu”. Pastarieji neretai talpina malonias mano gyvenimo istorijas…” - svajingai kalba Milana. Jogos trenerė sako, kad išvydusi „Dear Freedom“ kūrėjų Kristinos Baušienės ir Rasos Barkauskienės kuriamą kolekciją užsimanė visko iš eilės! „Turbūt žinote tą jausmą... - nusijuokia. - O kai dar ir tinka viskas, apskritai nebežinai, kur dėtis! Drabužiai labai universalūs, juos gali vilkėti prie sportinių batelių - atrodysi stilingai ir žaismingai, bei prie aukštakulnių, šitaip pabrėždama gracingumą.”

Naują „Dear Freedom“ kolekciją sudaro išskirtinių modelių suknelės, šortai, palaidinės, sijonai, atskleidžiantys moteriškumą, bet paliekantys laisvės žaismingumui: kailinė kišenė ant vasariškos mini suknelės, įvairiaspalvės sagutės, puošiančios midi suknelę, priekyje klostuoti, baltais ir raudonais dryžiais marginti šortai labai subtiliai išlaisvina kiekvieną moterį iš visuomenės nustatytų normų.

Ramūno Tangurio nuotr,
Ramūno Tangurio nuotr,

Planuodamos kolekciją Rasa ir Kristina atrado asociacijų ir su savo vaikystės prisiminimais. Vienas pagrindinių akcentų – baltais ir raudonais dryželiais margintas audinys, būtent taip ir pateko į vasaros produktų liniją. „Ideali sintezė tarp vaikiškos vasaros prisiminimų Lietuvoje ir brandžios vasaros idilės Prancūzijos Rivjeroje“, - sako kūrėjos. Žaismingą kolekciją papildo tradiciškai prancūziška laikoma spalvų gama: balta, raudona ir mėlyna.

Žmonės.lt