Lietuviška naujiena – ekologiški produktai veidui ir dantims

Eglė Skrolytė ir Milana Jašinskytė / "Biok" nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-17 14:42
Tik kas penktas lietuvis rinkdamasis kosmetiką niekuomet neskaito priemonių sudėties ir nenagrinėja jų ingredientų, rodo „BIOK laboratorijos“ užsakymu balandį atlikta reprezentatyvi apklausa. 37 proc. apklaustų žmonių kosmetikos etiketes nagrinėja visuomet, o 31 proc. – kartais.

Į klausimą, kokios veido ir kūno priežiūros kosmetikos savybės atrodo svarbiausios, daugiausia respondentų atsakė, jog – tinkamumas būtent jiems (26 proc.). Antroje vietoje pagal svarbą rikiuojasi natūralumas ir ekologija (17 proc.), o trečioje – produkto sudėtis ir kaina (po 13 proc.).

Šios apklausos rezultatai trečiadienį buvo pristatyti specialiame renginyje.

Biok nuotr.
Biok nuotr.

„Stebime, jog tiek globaliai, tiek Lietuvoje auga susidomėjimas kosmetikos sudėtimi. Matyti, jog organiško, natūralaus maisto poreikio didėjimas sparčiai pereina ir į ne maisto kategorijas. Mus džiugina pastarųjų metų tendencijos, kad vis daugiau žmonių atidžiai renkasi, kokią kosmetiką naudoti, prieš įsigydami atidžiai nagrinėja etiketes, paiso ekologiškumo. Ir nors tyrimai rodo, kad iki šiol ekologiška kosmetika yra naudojama ir labiau perkama aukštesnes pajamas gaunančių žmonių, matyti, jog šios savybės yra svarbios visoms gyventojų grupėms. Mūsų tikslas – padaryti ekologišką kosmetiką prieinamą didesnei visuomenės daliai“, – komentavo Romualda Stragienė, „BIOK laboratorijos“ vadovė.

Ekologiškų produktų linijos veidui ir dantims

Renginio metu taip pat buvo pristatytos dvi naujos linijos.

„Margarita Eco“ – tai nauja ekologiškų veido odos produktų priežiūros linija, praturtinta avižų pieneliu ir medetkų ekstraktu. Liniją sudaro trys veido kremai ir pienelis, 99,99 proc. ingredientų yra natūralios kilmės.

Biok nuotr.
Biok nuotr.

Parduotuvių lentynose jau galima pastebėti ir naują produktų liniją „Ecodenta“. Naujosios linijos dantų pastose daugiau nei 99 proc. natūralios kilmės ingredientų, didelė dalis jų išgaunami iš ekologiškuose ūkiuose užaugintų produktų.

Liniją sudaro trys rūšys: dantų pasta jautriems dantims ir dantenoms su natūralia druska ir kalio citratu, dantų pasta nuo apnašų su natūraliu kokosų aliejumi ir cinko druska bei natūraliai balinanti dantis dantų pasta su papajos ekstraktu.

Biok nuotr.
Biok nuotr.

Minėtiems produktams organizacija „Ecocert Greenlife S.A.S.“ suteikė tarptautinį „Cosmos“ sertifikatą. Tai – pirmasis bendras Europos natūralios kosmetikos sertifikavimo standartas, plačiai atpažįstamas pasaulyje. Jis garantuoja, kad produktai yra patikimi, ekologiški ir organiški.

Svarbiausia – nuolatinė veido ir odos priežiūra

Prioritetą natūraliai kosmetikai teikia ir etiketes atidžiai nagrinėja ir laidų vedėja Eglė Skrolytė bei jogos ir šokių mokytoja Milana Jašinskytė.

„Esu atsakinga vartotoja. Man buvo svarbu suvokti, kad grožio puoselėjimas – tai kasdieniai ritualai, o ne tik retos, net jei ir brangios procedūros bei prabangios kosmetikos injekcijos. Maži kasdieniai, bet nuoseklūs veiksmai grožiui yra kur kas reikšmingesni“, – neabejojo E. Skrolytė.

Milana Jašinskytė patvirtino, kad kosmetikos sudėtis jai labai svarbi, ypač – ekologiškumo aspektas. „Rinkdamasi kosmetiką, visada kreipiu dėmesį ir į turinį, ir į pakuotę. Mano pasirinkimą lemia natūralūs ingredientai“, – įsitikinusi M. Jašinskytė. Jogos mokytoja kiekvieną rytą pradėti rekomenduoja neskubant – suderinus fizinį grožį ir vidinę būseną.

Milana taip pat pasiūlė atlikti paprastą pratimą: atsistoti remiantis pėdomis tvirtai į žemę, šiek tiek sulenkti kelius ir judėti aukštyn žemyn. Taip galima atsikratyti įtampos ir pasijusti geriau.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai