Lietuvis nusifilmavo Shakiros vaizdo klipe „Chantaje“: peržiūrų jau milijonai

Lietuvis Marius Shakiros klipe „Chantaje“ / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-30 13:33
Lietuvis emigrantas nusifilmavo garsiosios Shakiros vaizdo klipe, kuris per kelias dienas „Youtube“ vaizdo įrašų platformoje buvo peržiūrėtas daugiau, nei 50 milijonų kartų.

Viena garsiausių planetos dainininkių Shakira kurdama vaizdo klipą naujausiam savo hitui „Chantaje“ į komandą pasikvietė lietuvį Marių. Septynerius metus dirbantis ir gyvenantis Barselonoje lietuvis klipe atsidūrė tarp pagrindinių herojų.

Šią naujieną paskelbė ZIP FM šou „LIVE: Orijus ir Simona Bandita“. „Nuolat ieškome įdomių, pasaulyje ką nors nuveikusių lietuvių, juos kalbiname radijo eteryje. Vakar gavome žinių, kad lietuvis tapo žvaigžde Ispanijoje, o gal net ir visoje Pietų Amerikoje, kur labai populiari ispaniškai dainuojanti Shakira“, – sako vienas laidos vedėjų, žurnalistas Orijus Gasanovas.

Shakiros dainos „Chantaje“ vaizdo klipas:

„Esu šokėjas ir aktorius, dažnai tenka dirbti tarptautiniuose projektuose, mane kviečia ne tik į vaizdo klipus, bet ir į didelius filmus“, – radijo eteryje prisipažino vaikinas. Klausytojams Marius papasakojo, kad į klipo filmavimą jį pakvietė pažįstama choreografė.

„Nebuvo jokios atrankos, jokio konkurso, tiesiog jai pasirodė, kad esu tinkamiausias šitam vaidmeniui. Pakvietė, aš sutikau ir viskas, esu klipe“, – džiaugėsi Marius, nusifilmavęs šokantis šalia Shakiros.

Stop kadras
Stop kadras

Anot, neeilinį vaidmenį gavusio lietuvio, garsi dainininkė – labai draugiškas žmogus. Filmavimo aikštelėje nebuvo jokios arogancijos, Shakira elgėsi taip pat, kaip ir kiti ten dirbę žmonės.

„Negaliu jos pavadinti pasikėlusia, nes ji labai miela“, – radijo eteryje dainininkę gyrė Marius. Per pirmąsias dvylika dienų nuo klipo įkėlimo į „Youtube“ vaizdo įrašų platformą jį peržiūrėjo daugiau, nei 50 milijonų žmonių, o daina „Chantaje“ tapo vienu grojamiausių šių dienų hitu radijo stotyse visame pasaulyje.

Stop kadras
Stop kadras
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai