Lietuvio Andriaus Vaičiūno kuriami laikrodžiai sužavėjo tūkstančius žmonių

Prekių ženklo „Tauras“ įkūrėjas Andrius Vaičiūnas
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2020-11-19 08:46
Jeigu norite atrodyti ne tik stilingai, bet ir būti pastebėtu aplinkinių, greičiausiai jau girdėjote apie lietuvių prekių ženklo „Tauras“ laikrodžius. Kiekviena dizainerių kuriama kolekcija yra riboto leidimo, o unikalių aksesuarų paklausa Lietuvoje, pasirodo, – milžiniška!

Kiekvienas, norintis įsigyti naujausios kolekcijos laikrodį, dažniausiai registruojasi iš anksto elektroninėje erdvėje ir laukia kolekcijos išleidimo. Paprastai kolekcijos išparduodamos vos per keliolika valandų.

Viskas prasidėjo nuo hobio

Prekių ženklo „Tauras“ įkūrėjas Andrius Vaičiūnas laikrodžiais žavisi jau ilgą laiką. Jo teigimu, viskas prasidėjo nuo paprasto hobio ir domėjimosi laikrodžiais. Pirmoji „Tauras“ laikrodžių kolekcija pasaulį išvydo 2018-aisiais, o šiuo metu jau išleistos 9 riboto leidimo kolekcijos.

 

„Laikrodis, priešingai nei kiti aksesuarai, daug pasako apie žmogų. Jis yra lyg savotiškas asmenybės ir stiliaus atspindys. Tiesa, dažnai prabangūs ir unikalūs laikrodžiai vidutines pajamas uždirbančiam asmeniui yra tiesiog per brangūs. Norėjome sukurti produktą, kuris ne tik būtų vienas unikaliausių, bet ir kurį būtų galima įsigyti už itin patrauklią kainą“, – teigia verslininkas.

Naujausios kalėdinės „Renesanso“ kolekcijos modeliai / Gamintojo nuotr.
Naujausios kalėdinės „Renesanso“ kolekcijos modeliai / Gamintojo nuotr.

Kolekcija išparduota vos per 1 valandą

Didžiausios sėkmės sulaukė vėliausiai išleista „Laisvės“ kolekcija – ji buvo išparduota vos per 1 valandą. Įkūrėjas prisimena tą dieną su juoku ir teigia, jog tokios sėkmės niekas nesitikėjo.

„Tikėjomės, kad kolekciją išparduosime per keletą dienų, bet tikslą pasiekėme vos per valandą. Keliasdešimčiai minučių, dėl per didelio lankytojų srauto, svetainė net buvo nulūžusi. Visa laimė, jog turėjome profesionalius programuotojus, kurie greitai viską sutvarkė“, – šypsosi A. Vaičiūnas.

Kiekvieną kolekciją sudaro vos keli šimtai kruopščiai pagamintų laikrodžių. Tam, kad nepraleistų kolekcijos išleidimo, internetinėje erdvėje klientai registruojasi iš anksto ir taip dar gauna kūrėjų siūlomas ypatingas nuolaidas. Sparčiai augantis klientų ratas, anot įkūrėjo, tik parodo, jog vis daugiau žmonių pradeda vertinti vienetinius laikrodžius.

„Nuo pat pradžių išsikėlėme ir laikomės mūsų tikslo kurti tik ekskliuzyvinius produktus. Laikrodis yra išskirtinis aksesuaras, todėl mes pasisakome prieš masinę gamybą. Negana to, mūsų kuriami laikrodžiai yra nestandartiniai, unikalūs savo dizainu“, – pasakoja A. Vaičiūnas.

Vienas iš „Renesanso“ kolekcijos modelių / Gamintojo nuotr.
Vienas iš „Renesanso“ kolekcijos modelių / Gamintojo nuotr.

Prieš Kalėdas planuoja išleisti naujausią kolekciją

Artėjančių Kalėdų proga, gruodžio 10 d. lietuvių kūrėjai ketina išleisti naujausią laikrodžių kolekciją „Renesansas“. Šįkart kolekcija kurta tiek vyrams, tiek moterims.

„Renesanso“ pavadinimą pasirinkome ne šiaip sau – laikrodyje stengėmės perteikti Renesanso laikotarpio architektūrą. Rafinuotas dizainas yra neįprastas ir neprimena šiuolaikinių laikrodžių. Ant dangtelio pasirinkome išgraviruoti tikrąjį Renesanso simbolį Lietuvoje – Biržų pilį.“

Kaip vieną iš unikalių kolekcijos aspektų kūrėjai įvardina nuolat besisukančias mėnulio fazes – mėnulis aplink savo ašį pilnai apsisuka per 30 dienų.

„Tai ne tik detalė, kuri puošia laikrodį, bet ir praktiška funkcija mėgstantiems naujoves. Kiekvienas laikrodis yra kruopščiai pagamintas, jam suteikiama 3-ejų metų garantija, taip pat pirkėjas gauna produkto autentiškumą patvirtinantį dokumentą. Noriu paminėti ir tai, jog išpardavus, ta pati kolekcija pakartotinai daugiau niekada nėra leidžiama“, – pristatydamas kolekciją kalbėjo A. Vaičiūnas.

Pasak Tauro atstovų, kolekcijos išleidimas yra suplanuotas būtent kalėdiniu laikotarpiu – gruodžio 10 d. nes šiuo metu daugelis žmonių ieško dovanų. Negana to, pirmieji „Tauro svetainėje užsiregistravę klientai gaus net 30 Eur nuolaida.

Nepraleiskite progos ir palepinkite save bei savo artimuosius puikia kalėdine dovana, kuri džiugins ir kels malonius prisiminimus daugybę metų!

Daugiau informacijos apie „Renesanso“ laikrodžius ir nuolaidą galite rasti tinklalapyje www.tauraslaikrodziai.lt

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai