Lietuvės skundžiasi vyrais – lietuviai verkšlena ir nemoka sakyti komplimentų

„Yra kaip yra“ / Kadras iš laidos
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-21 10:51
Antradienio pavakarę laidoje „Yra, kaip yra“ moterys pasakos apie pažintis internetu bei draugystes su užsieniečiais. Laidoje dalyvausianti Angelė atskleis, kad ji turėjo draugą nigerietį, kuris įsikūręs Paryžiuje, ir kurį laiką net pas jį gyveno.

Angelė prisimena, kad Paryžiaus oro uoste ją pasitiko jos draugas su stipriu alkoholio tvaiku, o visas dienas, kol Agnelė buvo Paryžiuje, vyras namuose gerdavo pigiausią alų ir žiūrėdavo televizorių.

Moteris laidoje pasakos, kad ji paprašė savo draugo paplaukioti jachta, net pasisiūlė sumokėti, tačiau ir čia nesulaukė naujojo draugo pagalbos – pati lakstė po Paryžių ir ieškojo laivelio.

Lietuvei tokie santykiai su naujuoju draugu netiko, todėl grįžo į Lietuvą ir jį internete užblokavo, bet vyras pradėjo ją šantažuoti – prašė ir toliau bendrauti arba grasino nusižudysiąs.

Angelė pasakos, kad dabar lietuvaitės turi būti ypač atsargios, mat daug vyrų nori būti su europietėmis vien tam, kad gautų pilietybę. Moteris sako, kad būna atvejų, kai 25 metų jaunuolis šokinėja aplink senutę ir sako, kad ją myli, nors taip nėra, viskas dėl galimybės gyventi Europoje.

Kita laidos dalyvė – vieno populiariausių pažinčių portalų administratorė Vėjūnė laidoje pasakos matanti tendenciją, kad vyresnio amžiaus moterys dabar ieško jaunesnių vaikinų. Tačiau specialistė sako, kad yra sulaukusi vaikinų skundų, mat moterys jais pasinaudodavo – vaikščiodavo į kavines, palenkdavo į savo pusę ir palikdavo ant ledo.

Greitosios pagalbos gydytoja dirbanti Lina laidoje kalbės, kad Lietuvoje trūksta drąsių vyrų, kurie galėtų pasirūpinti moterimi. Lina sakys, kad ne kartą pasimatyme yra iš vyrų girdėjusi tik verkšlenimus, kaip sunku gyventi iš mažo atlyginimo.

Lina, neseniai grįžusi iš Turkijos, teigia, kad ten vyrai moka ir komplimentus sakyti, ir parodyti dėmesį moterims, ko dažnai vengia lietuvaičiai.

Visą laidą „Yra, kaip yra“ žiūrėkite šiandien 17 val. 35 min. per LNK.

Žmonės.lt
Temos:
LNK Aktualu

Naujausi straipsniai