Lietuvei Ž.Rezgytei ir kandidatui į Niujorko gubernatorius A.Giulliani gimė dukra

Živilės Rezgytės ir Andrew Giulliani vestuvių akimirkos / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Buvusio Niujorko mero Rudolpho Giuliani šeimą papildė nauja narė: jo sūnus, kandidatas į Niujorko gubernatorius Andrew Giulliani su žmona, buvusia lietuvių gimnaste Živile Rezgyte susilaukė dukters.

Giuliani šeimos atžala gimė lapkričio 29-ąją Manhetene, Niujorke, Kolumbijos presbiterionų ligoninėje. Tai portalui pagesix.com pasakojo tėvu tapęs Andrew Giulliani.

„Tai buvo pati laimingiausia akimirka mano gyvenime“, – džiaugėsi vyras.

Buvusio Niujorko mero sūnus su lietuve žmona mažylei skyrė dvigubą vardą – dukrelę pavadino Grace Juzefa. Antrasis mergaitės vardas – lietuviškas, juo pagerbta šių metų pradžioje mirusi Živilės močiutė.

Živilės ir Andrew dukra ne tik pirmagimė savo tėvams, bet ir pirmoji anūkė buvusiam Niujorko merui Rudy Giuliani (77) ir jo buvusiai žmonai Donai Hanover (71).

Andrew Guliani ir Živilė Rezgytė

Žmonės.lt primena, kad Andrew ir Živilės vestuvės įvyko 2017-ųjų liepą JAV. Į vestuves pakviesta 250 svečių, tarp kurių – nemažai įtakingų, garsių žmonių. Į šventę kvietimą gavo ir JAV prezidentas Donaldas Trumpas su žmona Melania.

Živilė į Jungtines Amerikos Valstijas išvyko prieš dešimt metų. Savo būsimą vyrą ji sutiko 2014 m. Andrew Giulliani užsienio spaudai prieš vestuves pasakojo, kad išrinktajai pasipiršo Lietuvoje, prie Baltijos jūros.

35-erių Andrew, anksčiau dirbęs D.Trumpo Baltuosiuose rūmuose, bando sekti savo tėvo pėdomis. 2022-aisiais jis sieks Niujorko gubernatoriaus posto.

Fotogalerija:

Živilės Rezgytės ir Andrew Giulliani vestuvės (23 nuotr.)
+17

Andrew yra buvusio Niujorko mero Rudy Giullani sūnus iš pirmosios santuokos. 35-erių politikas, anksčiau dirbęs Baltuosiuose rūmuose, seka tėvo pėdomis – jis ketina dalyvauti Niujorko gubernatoriaus rinkimuose 2022 m.

Skaitykite daugiau