Lietuvei – itin malonus pasiūlymas iš grupės „Scooter“

Dešimtasis dešimtmetis sugrįžo į mados, interjero ir muzikos olimpą / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-01 09:14
Džiazo vokalistė Kristina Jatautaitė iš grupės „Scooter“ atstovų Lietuvoje sulaukė netikėto ir itin malonaus pasiūlymo perdainuoti vokiečių technomuzikos karalių kūrinį „4am“. Nuostabaus balso savininkė sutiko su šia avantiūra – ji atskleidė kitokias populiaraus kūrinio spalvas ir melomanams padovanojo naujai suskambusią populiarią dainą.

Džiazo konkursuose ir įvairiuose muzikiniuose projektuose savo jėgas mėgstanti išbandyti atlikėja sako, kad jai nėra svetima ir šokių muzika. Jos atliekamame repertuare ne vienus metus karaliavo ne džiazo, bet šokių muzikos kūriniai.

„2010–2013 metais Lietuvos naktiniuose klubuose, kituose renginiuose aktyviai koncertuodavome su „Virus J“. Mūsų daina „Polyphony“ sukosi radijo grojaraščių topuose. Taip pat esame įrašę dainą ir nufilmavę klipą kartu su hauso muzikos legenda Sandy Rivera. Tik dėl kažkokių priežasčių jam nebuvo lemta išvysti dienos šviesos“, – apie savo turtingą muzikinę patirtį pasakojo atlikėja.

Universalią muzikos kalbą vertinanti K. Jatautaitė nebijo iššūkių ir eksperimentų. Todėl ją labai nudžiugino kovo 3 dieną į Lietuvą atvyksiančių „Scooter“ atstovų pasiūlymas įdainuoti vieną versiją iš grupės dainų.

„Labai apsidžiaugiau iš organizatorių gavusi pasiūlymą įrašyti „Scooter“ dainos „4am“ priedainį. Įrašas išsiųstas grupės vadybai į „Contor Records“, – sakė K. Jatautaitė.

Vokiečių technomuzikos dievaičius atlikėja puikiai pamena nuo vaikystės, kai žavėdavosi ryškiausiais MTV kanalo dievukais.

„H. P. Baxxterʼis kaip kalnietis – nemirtingas ir amžinai jaunas“, – stebėjosi ji vokiečių grupės lyderio sugebėjimais ne vieną dešimtmetį išlikti populiarumo viršūnėje.

25 metų sceninės veiklos jubiliejų švenčiantys „Scooter“ savo gerbėjams rengia išskirtinę dovaną – įspūdingą pasaulinį turą „Wild & Wicked“. Kovo 3 dieną dešimtojo dešimtmečio legendos, kartu su šokių muzikos ikonomis „Brooklyn Bounce“, Vokietijos technomuzikos projektu „U96“ ir europietiškojo repo pionieriumi Nana, „Scooter“ rengia nepamirštamą pasirodymą Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Legendiniai vokiečiai žada nepakartojamą puikios muzikos fiestą, kurioje susilies kruopščiai suderinti, įspūdingi techniniai sprendimai su grandiozine šou programa, ruošiama energija trykštančio „Scooter“ lyderio H. P. Baxxterʼio.

Koncertinis turas puikiai atspindės pavadinimą „Wild & Wicked“, kadangi pats pasirodymas bus sustiprintas choreografiniais sprendimais, netikėtais šou elementais, įspūdingais pirotechniniais efektais, galingomis garso bei šviesų instaliacijomis ir, žinoma, geriausiais muzikiniais hitais.

Per savo karjerą „Scooter“ yra surengę jau virš 1000 įspūdingų pasirodymų daugiau nei 50-yje pasaulio šalių. Todėl grupė pelnytai įvardijama kaip viena iš įspūdingiausių pasirodymų rengiančių dabarties šokių muzikos grupių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai