Lietuvė verslininkė įkalbinėjo dizainerį Riccardo Tisci nepalikti "Givenchy" mados namų

Reda Jacikevičienė ir Riccardo Tisci / Asmeninio albumo nuotr./ViDA Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-05 14:44
Nostalgija grožiui – štai kas pokalbiui suvedė “Givenchy” mados namų dizainerį Riccardo Tisci ir Vilniaus audinių ir dizaino salono „Optima forma“ vadovę Redą Jacikevičienę. Kolegos susitiko Milane, tekstilės parodoje „Milano Unica“.

R.Jacikevičienė dirbo „Sophie Hallette” audinių kompanijos stende kaip Baltijos šalių atstovė. Iš “Sophie Hallette” nėrinių drabužius kuria garsiausi pasaulio dizaineriai ir mados namai karališkiesiems asmenims, žvaigždėms, turtingiems asmenims.

“Man be proto smagu dirbti su tos kompanijos nėriniais visomis prasmėmis – ir dėl paties produkto, ir dėl prestižo, ir dėl ryšių, – džiaugėsi moteris. –“Giorgio Armani”, “Dolce & Gabbana”, “Dsquared2”, “Burberry” dizaineriai ir šių mados namų atstovai čia bendrauja kaip seni geri draugai. Tai panašu į klaną. Jei mados namų atstovai ir neužsisako nėrinių tą sezoną, užbėga pasilabinti ir priminti apie save. Kompanija tokia stipri, kad “Chanel” įsigijo 10 proc. “Sophie Hallette” akcijų. Ne tik dėl to, kad tai geriausi nėrinių gamintojai, puoselėjantys senas tradicijas, bet ir dėl to, kad užsitikrintų garantuotą tiekimą ir pirmumo teisę”.

Taip Reda sutiko dizainerį R.Tisci. Jau visi girdėjo, kad jis ketina išeiti iš „Givenchy“.

“Kalbėjomės apie laikus, kai mada buvo grožis. Po to jis patapo dideliu verslu, mados namai jungiasi į koncernus”, – apgailestavo ir italų kūrėjas, ir verslininkė iš Lietuvos.

R.Tisci iš “Givenchy” mados namų išeina po 12 metų darbo. Italą perviliojo Donatella Versace.

“Tisci be reikalo eina į “Versace” – “Givenchy” mados namai priklauso LVMH koncernui, jungiančiam “Moet Chandon”, “Hermes”, “Louis Vuitton”, “Loro Piana” kompanijas, dizaineris palieka stiprius mados namus”, – pasakojo naujausius mados sostinės gandus R.Jacikevičienė.

Paskutinė “Givenchy” mados namams R.Tisci kurta kolekcija bus pristatyta Paryžiaus mados savaitės metu kovo 5 d.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai