Lietuvė sukūrė įspūdingą vestuvių planavimo verslą Tenerifėje: už kelis tūkstančius – begalė pasirinkimų

Dovilė Urbonaitė / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-09 17:16
Vis daugiau porų savo vestuvėms renkasi tolimus kraštus. Palyginę kainas Lietuvoje ir riziką net pačiame vasaros įkarštyje gauti lietingą dieną, kai kurie supranta, jog kur kas saugiau ir įdomiau visus savo artimus žmones būtų nugabenti į Italiją arba Ispaniją.

Šeštadienį 17.30 val. „Bus visko“ laidoje – interviu su Dovile Urbanaite, mergina, kurios vardą žino tie, kurie nusprendžia tuoktis Tenerifės saloje. Vedina meilės ji atsidūrė Kanaruose ir čia sukūrė įspūdingą verslą, o visiems LNK žiūrovams atvirai papasakos apie tai, kodėl verta būtų pamąstyti apie sprendimą tuoktis užsienyje. Už kelis tūkstančius turite krūvą pasirinkimų – jei norite, galite ne tik atšokti šventę, bet ir savaitę atostogauti nuostabioje viloje arba visą dieną mėgautis švente jachtoje.

„Jei nenorite tradicinės vakarienės restorane, galima nuomotis jachtą. Turėsite nuosavą šefą, barmeną, mėgausitės skaniu maistu, kokteiliais. O plaukiodami turėsite didelę tikimybę pamatyti delfinus. Įsivaizduokit, vakarojat sau, o šalia jūsų netoliese šokinėja delfinai. Tokios akimirkos įsimins visam gyvenimui“, – pasakoja Dovilė.

Dirbdama su vestuvėmis daug metų moteris prisimins ir didžiausius kuriozus, su kuriais jai teko susidurti. Vienas vestuvių planuotojos patarimų – saugotis saulės. Dažnai į Tenerifę atvykę žmonės pamiršta, kokia ji čia kaitri, todėl jai yra tekę spręsti net saulėje nudegusios jaunosios dramą.

„Dieną prieš vestuves jaunieji nusprendė važiuoti į vandens parką. Labai daug kartų jiems priminiau : parke degi kur kas labiau nei bet kur kitur, nes čia nuolat saulė ir vanduo. Liepiau išsitepti kremais kiek įmanoma labiau. Ryte nuotaka pranešė, kad lupasi visas jos veidas. Galvojau: ką daryti? Juk nepadės jokia pudra, viskas sluoksniuosis! Nežinau kaip, bet mūsų auksarankė visažistė pagelbėjo ir viskas buvo gerai, tačiau nuotaka vis tiek buvo įsitempusi ir išgyveno, ar tikrai nieko nesimato”.

Moteris papasakos ir savo asmeninę istoriją. Į Tenerifės salą ji atsikraustė dėl mylimo vaikino, kuris čia gavo darbo pasiūlymą. Po trejų metų draugystės lyg iš giedro dangaus jis pranešė žinią: noriu skirtis. Ir į judviejų namus jau po poros savaičių parsivedė kitą moterį. Tai Dovilei buvo milžiniškas smūgis, dėl kurio ji norėjo parduoti verslą ir viską mesti, mat išgyvenant skaudžias skyrybas, mažiausiai ką norėjosi daryti - tai planuoti kitų žmonių vestuves. „Iš karto po skyrybų man paskambino nuotaka. Ji labai entuziastingai pasakojo, kaip susipažino su vyru, kaip suprato, kad jis jai tikrai skirtas, kokia yra ji laiminga. Kalbėjau ir verkiau. Atrodė, kad širdis plyš”.

Kaip Dovilė susitvarkė su savo širdgėla ir kaip sugebėjo ją paversti savo stiprybe? Kodėl Lietuvoje kainos yra didesnės nei Tenerifėje? Kaip susikurti tobulas vestuves? Jau šį šeštadienį 17:30 val. laidoje „Bus visko“ per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai