Lietuvaitės nuotykiai Egipte – iš vietinių vyrų atimdavo „nekaltybę“

Laidos herojė Valė / „Yra, kaip yra“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ketvirtadienio pavakarę laidoje „Yra, kaip yra“ vyresnio amžiaus lietuvaitė Valė atskleis, kad ji dažnai keliauja į Egiptą ir nevengia pabendrauti su egiptiečiais artimiau.

„Jie patys geriausi meilužiai, nes moteris tiesiog valgo“, – laidoje prisipažins Valė.

Moteris laidoje pasakos, kad ji susilaukia nemažai dėmesio iš vyrų svečioje šalyje bei sakys, kad daugelis jų – nekalti berniukai, todėl lietuvė kartais juos pamoko meilės subtilybių. Valė teigs, kad egiptiečiai prisižiūri pornografinių filmų ir bando daryti kažkokias „nesąmones“, o lietuvė jauniems vyrams paaiškina, kaip būna realiame gyvenime.

Kitas laidos dalyvis – lietuviškasis sekso simbolis Valdas Karklelis. Vyras laidoje pasakos, kad iš merginų sulaukia daug laiškų, tačiau retai nutinka, kad moteris jam iš karto kristų į akį. Valdas mano, kad būti su apkūnesne moterimis nėra malonu. Dainininkas teigia, kad linksminti tokias moteris jis gali, tačiau ne daugiau.


V.Karklelis – išrankus, laidoje atskleis, kad jam nepatinka, kai moteris nuo pat pirmos minutės kalba apie buvusius vaikinus, arba apskritai apie vyrus atsiliepia blogai. Valdui taip pat nepatinka, kai moterys geria, kadangi atlikėjas daug sportuoja bei propaguoja sveiką gyvenimo būdą.

Kita laidos dalyvė Violeta užsiima vyrų prostatos masažu bei sakys, kad moterys nors kartą per savaitę turi pamasažuoti vyrui prostatą, kadangi tai yra jų pareiga. Violeta pasakos, kad vyrai pas ją atvyksta išsikvėpinę, susitvarkę bei jai išpasakoja savo problemas.

Dar viena laidos dalyvė – kirpėja Vaida. 32 metų moteris tris kartus išsiskyrusi. Anksčiau Vaida buvo aktyvi pažinčių portalų dalyvė bei per dieną sulaukdavo apie 80 laiškų iš vyrų. Moteris pasakos, kad dabar moka atpažinti vyrus, kurie prie pinigų. Kartą vyras Vaidai net sumokėjo, kad ji iš Šiaulių į Kryžkalnį atvyktų, net atsiuntė gėlių į namus, o vienas lietuvis iš užsienio jai pervedė 1200 litų, kadangi jam moteris pasirodė per liūdna.

Skaitykite daugiau