Lietuvai „Eurovizijos“ konkurse atstovausianti I. Zasimauskaitė: „Taip atsitiko ne dėl manęs“

Ieva Zasimauskaitė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-12 00:50
Penkis kartus nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje dalyvavusi dainininkė Ieva Zasimauskaitė per dešimt savaičių, kol buvo renkamas Lietuvai Portugalijoje atstovausiantis kūrinys, ne kartą kartojo, jog daina „When we‘re old“, kurią ji pristatė muzikos gerbėjams, yra magiška.

Būtent tai ir palaikę žmonės, pasak atlikėjos, ir lėmė, jog būtent jai patikėta mūsų šalį pristatyti stipriausiame kontinento dainų konkurse.

I. Zasimauskaitė patikino – dainos teksto ir muzikos autoriumi Vytautu Biku ji įtikėjo nuo pirmos akimirkos. „Tikiu šita daina Portugalijoje“, – sakė dainininkė.

Ji neslėpė ambicijų šįmet Lietuvai iškovoti aukštą poziciją galutinių „Eurovizijos“ balų lentelėje, nes tiki, kad jautrią dainos žinutę visuomenė priims bei įvertins.

Jau nuspręsta, kad „When we‘re old“ scenografija koreguosis. „Eurovizijos“ scenoje nebus galima naudoti vizualizacijų, kas sustiprina kūrinį, todėl jau numatyta, bet kol kas neatskleidžiama, kuo jas pakeisti.

I.Zasimauskaitė scenoje nebus ir basa. Tam labiausiai prieštaravo nacionalinės Eurovizijos atrankos prodiuseris Audrius Giržadas.

„Pažadėjau būti su bateliais“, – sakė Ieva, pridurdama, jog ši istorija buvo tarsi mažas stebuklas, nes pasirodymui tinkamą avalynę jai nupirko tėtis, įprastai nemėgstantis lankytis parduotuvėse.

Portugalijoje publika scenoje neišvys ir I. Zasimauskaitės vyro, šiandien pirmą kartą žengusio į sceną. Tai, pasak scenaristų, buvo sugalvota būtent finalui ir paskutinę akimirką.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Nors „Eurovizijos“ atrankos rengėjai užsiminė, kad dainininkė dabar turės itin mažai laiko, ji į tai tik numojo ranka. „Marius mane visur lydi. Dabar kaip niekada daug laiko praleidžiame kartu“, – sakė Ieva.

Anot jos, etapas Kaune – tik mažytė pergalė. Atlikėja apgailestavo, jog tiesioginiame eteryje nebuvo V. Bikaus, kuris laukia gimstant kūdikio.

„Dar nežinome, ar visa daina skambės angliški, ar paskutiniai jos sakiniai bus lietuviški. Tai, anot ją girdėjusių užsieniečių, yra labai stipru“, – tvirtino pašnekovė.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

I. Zasimauskaitė patikino šįkart turėjusi itin stiprius konkurentus ir, atsidūrusi komisijos vietoje, nebūtų žinojusi, kaip elgtis.

„Stipriausi metai iš penkių. Kartais jauties blogai, kad laimėjai. Bet dabar yra kitaip. Džiaugiuos. Tikiu. O gaunamos žinutės, jog žmonės bus už mane, kas benutiktų, įkvepia“, – sakė Ieva.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai