Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Valerija Iljinaitė atvira: „Mane skaudino tie patys klasiokai, su kuriais susitikdavome kiekvieną dieną“

Žmonės.lt fotomontažas
Žmonės.lt fotomontažas / Žmonės.lt fotomontažas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Dainininkė Valerija Iljinaitė (21) – sėkminga, save mylinti moteris. Tačiau... Dar prieš keletą metų niekas nebūtų pagalvojęs, kokį skausmą ir neviltį jai teko išgyventi. Jauna mergina išgarsėjo projekte „Lietuvos balsas“ ir nuo tada jos pasaulyje viskas apsivertė.

„Mane skaudino tie patys klasiokai, su kuriais susitikdavome kiekvieną dieną. Mokiausi mokykloje, kurios koridoriai priminė podiumą“, – Žmonės.lt pasakojo mergina. Anoreksija, bulimija ir visos kitos ligos gali būti aprašomos medicinos vadovėliuose, o ne jūsų gyvenimo puslapiuose. Valerija Iljinaitė ragina merginas atsitokėti ir į save pažvelgti kitaip. Dalyvavimas LNK projekte „Mes – vieno kraujo“ į menininkės pasaulį atneša vis daugiau džiaugsmo ir tikrai akivaizdu, kodėl.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Valerija Iljinaitė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Valerija Iljinaitė

„Mano paauglystė tapo viešu reikalu dar tuomet, kai žengiau pirmuosius žingsnelius „Lietuvos balso“ projekte. Ir nors visą laiką buvau aktyvus, sveiką gyvenseną propaguojantis vaikas, sugebėjau save visiškai sugniuždyti. Riba nuo lieknėjimo iki sunkios ligos – labai plona. Nors tie dalykai, kuriuos dabar pasakysiu yra gan asmeniški, tačiau džiaugiuosi galėdama apie tai kalbėti kuo daugiau. Taip sirgau anoreksija, mane kamavo depresija. Šešiolikos patyriau bendraklasių įžeidinėjimus. Tada dar nebuvau girdėjusi apie tai, kad internete rašomų komentarų nereikėtų skaityti. O juos žmonės žarstė, kas kur galėjo. Baisiausia – rašė tie, kuriuos puikiai pažinojau“, – su skausmu prisipažino Valerija.

LNK nuotr. /Valerija Iljinaitė
LNK nuotr. /Valerija Iljinaitė

V. Iljinaitė apie valgymo sutrikimus kalbėti pradėjo dar prieš šiųmetę nacionalinės „Eurovizijos“ atranką, tačiau pastebėjusi, jog mažai kas keičiasi aplinkui, ji dar kartą nusprendė priminti paauglėms, kad atsikratyti kilogramai nepadeda suvilioti patinkančio vaikino ar pagerinti gyvenimo.

LNK nuotr./Valerija Iljinaitė
LNK nuotr./Valerija Iljinaitė

Ne paslaptis, kad artėjant pavasariui daugelis neriasi iš kalio. Dieta, sportas, dar daugiau sporto... Kartais visuomenės diktuojamos taisyklės tokios griežtos, jog lengva prarasti savikontrolę. Būtent todėl Valerija dar kartą sutiko sugrįžti į tuos baisius laikus, kada nesugebėjo pakilti iš lovos, o jos talentą temdė juodi grožio kulto debesys.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Valerija Iljinaitė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Valerija Iljinaitė

Šiuo metu dalyvaujanti kitame muzikiniame projekte „Mes – vieno kraujo“, Valerija vis labiau stebina ten esančią komisiją savo vokalinias sugebėjimais. Pradėjusi dėmesį kreipti į savo psichologinę ir vidinę būseną moteris tiesiog švyti: „Nebeskaičiuoju kilogramų. Džiaugiuosi, kad sugebėjau išbristi iš depresijos. Man padėjo mano mama. Jaunoms merginoms patariu neklausyti aplinkinių. Laimingomis jaustis kiekvieną dieną ir nepamiršti, jog pasaulyje grožio standartai gerokai pakito. Jau nebesvarbu, kokios tavo kūno linijos. Svarbiausia – būti savimi patenkinta."

Šiuo metu V. Iljinaitė savo figūra yra patenkinta. Ji vis dar prisimena, kai sveriant vos 45 kilogramus aplinkiniai jai negailėjo komplimentų, tačiau vidinė merginos būsena buvo tragiška. Valerija jautė vidinį nerimą, ji negalėjo pakilti iš lovos, nelankė paskaitų.

valerija-iljinaite-made-me-glow-esc-2017-lithuania
valerija-iljinaite-made-me-glow-esc-2017-lithuania

„Siaubas apima, kai pagalvoju, kad dažnai atlikėjo talentą užgožia jo išvaizda. Puikus pavyzdys yra šių metų „Eurovizija“ ir joje dalyvaujantis Švedijos atstovas Robinas Bengtssonas. Niekas nežiūri į jo vokalinius duomenis... Svarbiausia, kad patrauklus vyras. Norėčiau, jog tokie dalykai pasikeistų“, – Žmonės.lt pasakojo Valerija.

Naujausią Valerijos Iljinaitės pasirodymą kviečiame žiūrėti jau šį šeštadienį LNK laidoje „Mes – vieno kraujo“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt