Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atlikėjos Geltonos nusivylimas televizija išprovokavo prodiuserio Lauryno Šeškaus atsaką

Atlikėja Geltona, Laurynas Šeškus
Žmonės.lt fotomontažas / Atlikėja Geltona, Laurynas Šeškus
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Visur yra gerai žinomų vyrų žmonos arba meilužės. Visi, kas ateina naujai į ekraną, yra ne šiaip iš gatvės“, – neseniai vienoje televizijos laidoje kalbėjo buvusi populiari dainininkė Edilija Nikartaitė-Geltona.

Pasitraukusi iš viešojo gyvenimo moteris dabar jau vėl norėtų į jį grįžti, tačiau niekaip nesulaukia pasiūlymų dirbti televizijoje.

Edilija Nikartaitė-Geltona
Edilija Nikartaitė-Geltona

„Gal televizija visai ir faina man būtų, ir visai įdomu. Gal visai ir pasifilminčiau kažkur seriale. Ar laidos vedimas, projekto vedimas... Aš gal mielai sudalyvaučiau kažkokiame projekte, kaip kokie šokiai ant parketo“, – sakė atlikėja.

Televizijos laidos anonso antraštė patraukė prodiuserio Lauryno Šeškaus dėmesį, tad jis surašė keletą patarimų savo socialinėje paskyroje.

„Tai neskirta asmeniškai Geltonai. Kadangi dirbu televizijoje, dažnai susiduriu su žmonėmis, kurie išreiškia norą būti televizijoje ir nusistebėjimą, kodėl joje nėra... - Žmonės.lt sakė Laurynas Šeškus.

Štai prodiuserio patarimai:

„O kaip iš tikrųjų patekti į TV?
Nėra sudėtinga. Yra daug kelių.

Pavyzdžiui:
– Kurkite video blogą ir turėkite tūkstantinę, ir vis augančią sekėjų auditoriją. Tegul TV žmonės pavydžiai tyrinėja jūsų fenomeną.
– Skaitykite paskaitas ir tegul legendos apie jus, nešiojamos studentų ar seminarų dalyvių, sklinda tokiu platumu, kad neaplenks ir TV prodiuserių.
– Būkite kompanijų siela, veskite renginius, tegul dėl jūsų plėšosi užsakovai kas jie bebūtų.
– Juokaukite. Juokaudami rinkite pilnas sales, tegul pradžioje ir nedideles.
– Studijuokite žurnalistiką ir būkite ryškesnis nei visi kiti tai darantys. Drąsesni, tiesesni, racionalesni.
– Studijuokite aktorystę, bet domėkitės dramaturgija ir skaitykite ne tik knygas (jas būtinai), bet ir informacinius portalus. Ir jei esate aktorius, pabandykite ne vaidinti TV vedėją, o tiesiog vesti laidą (tai daug sunkiau).
– Kalbėkite. Daug daug kalbėkite viešai pasitaikius kiekvienai progai. Ir kalbėdami gaudykit reakciją. Ar visi pakyla, kai norit? Ar pralinksmėja ir susigraudina, kai norit?
– Analizuokite geriausius pasaulio TV vedėjus. Būkite įsitikinę, kad be talento ir charizmos jie dar turi ir sistemą. Pabandykite suprasti, kokia ji.
– Supraskite, kad darbas TV yra ne save rodyti, o kažką rodyti, todėl ieškokite įdomių dalykų ir apie juos pasakokite kitiems.
– Išmokite rodyti dėmesį kitiems. Tegul visi jaučiasi šalia jūsų pakylėti.
– Pirmiau nei kas nors jus atras, turite atrasti save patys. Vėliau gal kas pastebės ir padės augti.
– Ir, pabaigai, permiegokite su prodiuseriu (-e).
– O kai jums pasiseks, suprasite, kad tai tik darbas nė kiek ne geresnis nei šimtai kitų darbų.“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt