Lietuva turi savo herojų – Gabrielius Liaudanskas-Svaras tapo Kapitonu Lietuva

Gabrielius Liaudanskas-Svaras / Dariaus Kučio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sekmadienio vakarą baigėsi dvi dienas trukęs populiariosios kultūros festivalis „Comic Con Baltics“. Visame pasaulyje populiaraus formato festivalis Baltijos šalyse buvo rengiamas pirmą kartą. Organizatoriai lankytojus viliojo kompiuteriniais žaidimais, „cosplay“ konkursu, kultinių kino filmų dekoracijų replikomis, diskusijomis su populiarių filmų ir serialų aktoriais.

Festivalyje pristatytas ir pirmas lietuviškas superherojus – Kapitonas Lietuva. Žaliu superherojaus kostiumu su Vyčio atvaizdu ant krūtinės pasipuošė puikiai žinomas žmogus – po didvyrio kauke slėpėsi grupės „G&G Sindikatas“ lyderis, Lietuvos kariuomenės ambasadorius Gabrielius Liaudanskas-Svaras. Abi renginio dienas jis maloniai bendravo su renginio lankytojais, pozavo nuotraukoms su visais paprašiusiais.

Atėjusieji įsiamžinti norėjo ne tik su įžymybėmis. „Cosplay“ atstovų čia buvo tiek daug, kad nuo įmantrių herojų kostiumų margo akys. Didžiausiame Baltijos šalyse „cosplay“ konkurse persirengėliai varžėsi šokių, grupės pasirodymo, solo pasirodymo, originalaus herojaus ir įspūdingiausio konkurso kategorijose.

Absoliučia nugalėtoja tapo ir į „cosplay“ konkursą JAV keliaus Birdy slapyvardžiu prisistačiusi konkurso dalyvė.

Renginio „Comic Con Baltics“ akimirka / Dariaus Kučio nuotr.

Japonijoje gimęs cosplay – tai popkultūros reiškinys, kai žmonės persirengia ir dėvi mėgstamų herojų kostiumus iš filmų, videožaidimų, komiksų, fantastinės literatūros, japonų manga ir anime žanrų kūrinių.

Antroji festivalio „Comic Con Baltics“ diena (57 nuotr.)
+51

Skaitykite daugiau