Lietuva sulaukė aktoriaus Josepho Gordono-Levitto dėmesio: kviečia prisidėti prie įdomaus projekto

Josephas Gordonas-Levittas / „Scanpix“ ir Maksim Shutovos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-22 09:51
Lietuva sulaukė amerikiečių aktoriaus ir režisieriaus Josepho Gordono-Levitto dėmesio – kino žvaigždė kreipėsi į lietuvius su netikėtu prašymu. 

Kino juostų „Snowdenas“, „Nuodėmių miestas“, „Laiko kilpa“, „500 meilės dienų“ ir kitų žvaigždė socialiniame tinkle „Facebook“ išplatino pranešimą, kuriuo kreipėsi į lietuvius, prašydamas pasidalyti gražiausių Lietuvos vietų nuotraukomis. 

„Sveiki, bičiuliai Lietuvoje! Naujam projektui ieškau šaunių Lietuvos nuotraukų“, – rašė jis.

Hello, friends in Lithuania! 🇱🇹 I'm looking for cool photos of Lithuania for a new project. Post your photos and read more about the project here: https://hitrecord.app.link/worldpics 📷: Maksim Shutova

Posted by Joseph Gordon-Levitt on 2021 m. birželio 19 d., šeštadienis

Prie įrašo J.Gordonas-Levittas pridėjo nuorodą, vedančią į minėtam projektui skirtą puslapį.

Vos paspaudus ant šios nuorodos „Hit Record“ interneto svetainės lankytojus pasitinka užrašas:

„Pasidalykite vietos, kurioje gyvenate, nuotrauka. Tai gali būti bet kas – gamtos, miesto vaizdai, gyvūnai, augalai, pastatai – tinkamos bet kokios fotografijos. Jei turite daugiau nei vieną, pasidalykite visomis.“

Mažai kam žinoma, kad J.Gordonas-Levittas vien aktoryste ir režisūra neapsiriboja – interneto puslapis „Hit Record“ yra jo įkurtas projektas.

„Hit Record“ – atvira virtuali bendruomenė kūryba užsiimantiems asmenims. Čia talpinama medžiaga naudojama trumpametražiams filmams, knygoms ir kitokio pobūdžio turiniui kurti.

Tikėtina, kad gražiausių Lietuvos vietų nuotraukų J.Gordonui-Levittui prireikė būtent kūrybai, tad galbūt jau visai netrukus visiems pažįstamas vietas išvysime  didžiajame ekrane.

Naujausi straipsniai