Lietuva ruošiasi legendinių „The Original Harlem Globetrotters“ vizitui

„The Original Harlem Globetrotters“ / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-21 09:39
Vasario 24 d. „Žalgirio“ arenoje vyks tikrų tikriausias šou krepšinio gurmanams – būtent tą vakarą jie turės galimybę išvysti legendinius amerikiečių krepšininkus, 21 Gineso rekordo savininkus „The Original Harlem Globetrotters“. Šventės organizatoriai įsitikinę – publika bus palepinta tuo, ko įprastose rungtynėse niekuomet nepamatysi: akrobatiniais sportininkų triukais, humoro doze “pagardintais” kvapą gniaužiančiais šou elementais, virtuoziškais metimais ir netikėtais deriniais.

Į paties žinomiausio pasaulio ir giliausias tradicijas turinčio krepšinio kolektyvo įspūdingas šėliones mūsų šalies arenoje bus įtraukti ir patys žiūrovai.

„The Original Harlem Globetrotters“ aukštaūgiai yra pristatę savo talentus net 123 šalyse. Ir šįkart jų beveik dviejų valandų trukmės pasirodymas Kaune bus kupinus įspūdingo žongliravimo kamuoliu, triuškinančių dėjimų iš viršaus ir kitų triukų, kurių įprastai nepamatysi net aukščiausio lygio krepšinio rungtynėse.

„The Original Harlem Globetrotters“ / Organizatorių nuotr.
„The Original Harlem Globetrotters“ / Organizatorių nuotr.

Smagūs „sutapimai“

Pamatyti „The Original Harlem Globetrotters“ gyvai – ne vieno garsaus krepšininko vaikystės svajonė. Broliai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai su nekantrumu laukia garsiųjų krepšininų atvykimo ir jau yra užsitikrinę sau bei savo šeimų nariams VIP vietas Kauno arenoje. Išgirdę apie tai, kad svečiai yra pelnę daugybę pasaulio rekordų, sumąstė ir savąjį - aukščiausių dvynių rekordą.

Justinas Jankevičius, įkvėptas „Globetrotters“, ryžosi iššūkiui – „Gero vakaro šou“ laidoje jis buvo „paverstas“ gyvu krepšiu ir tikrino brolių Lavrinovičių taiklumą ekstremaliomis sąlygomis: laidos vedėjui, pakabintam ore, kamuolį teko gaudyti tiek rankomis, tiek kojomis ar galva.

„The Original Harlem Globetrotters“ / Organizatorių nuotr.
„The Original Harlem Globetrotters“ / Organizatorių nuotr.

Garsiosios Lietuvos šou pasaulio mamos Indrė Kavaliauskaitė ir Natalija Bunkė socialiniuose tinkluose džiaugiasi puikia proga… Vasario 24 – ąją jos mėgausis mergaitiškais pokalbiais ir grožio procedūromis, nes jų vyrai su vaikais vakarą leis gėrėdamiesi žymiausiu pasaulio krepšinio šou.

Organizatorių iššūkiai

Organizatoriai rūpinasi visais krepšininkų pageidavimais: pradedant nuo tokių išskirtinių aikštelės reikalavimų kaip 4 taškų linija bei baigiant Amerikoje įprastais gėrimais ir užkandžiais, kuriuos rasti Lietuvoje – tikras įšūkis.

Į Lietuvą atvyksta net trisdešimt „Harlem Globetrotters“ komandos narių. Nors didysis šou įvyks Kaune, svečiai pasirinko gyventi Vilniuje. Turėdama laisvą dieną prieš renginį komanda bendraus su Lietuvos žiniasklaida, keliaus po žinomiausias sostinės vietas bei ruošis sekmadienio pasirodymui.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai