Lietuvą jautriu pasirodymu sujaudinusi Evita Cololo sieks „Lietuvos balso“ titulo

Evita Cololo/LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-26 12:14
Jau šį vakarą televizijos laida „Lietuvos balsas“ tęs aklųjų perklausų etapą, kuriame laukia ne vienas pasirodymas, tarp kurių – ir aštuoniolikametės Evitos Cololo.

Dar praėjusią vasarą atrankose dalyvavusi Evita, tą kartą kalbėjo, jog į projektą ateina su vienu tikslu – įrodyti, jog vien tik savo talentu ir balsu gali pati pasiekti aukštumas, nepaisant garsios pavardės.

Ne paslaptis, jog „aklosios perklausos“ buvo filmuojamos praėjusią vasarą, dar prieš lemtingą žinią apie Vitalijaus Cololo netektį, supurčiusią visos Lietuvos širdis. Tačiau Evita muzikos neapleido, atvirkščiai – ji ja nori dalintis su kuo daugiau žmonių ir savo balsu pasiekti net uždariausias širdis.

 „Artimųjų ir draugų paskatinta nusprendžiau sudalyvauti projekte ir išbandyti savo jėgas didesnėje auditorijoje. Iš šio projekto tikiuosi naujų pažinčių su talentingais atlikėjais, su kuriais galėtume keistis idėjomis, vienas kitą praturtinti žiniomis. Noriu čia rasti draugų, artimų sielai žmonių, su kuriais mus kažkas sietų ir žinoma atrasti savo auditoriją, kuriai patiktų manęs klausyti“, – apie savo sprendimą dalyvauti projekte sako Evita.

Jautrus Evitos pasirodymas apdovanojimuose „Žmonės 2020“:

Nuo dešimties metų dainuoti pradėjusi mergina, pasakoja, jog prireikė kelerių metų, kad pati pamiltų muziką. Prieš aštuonerius metus tuomet tėčio atvesta į chorą, Evita prisimena tą kartą apsiverkusi ir tiesiog pabėgusi. Ir tik praėjus penkeriems metams, gavusi progą dainuoti viena, ji pajuto meilę muzikai, kuri tapo neatsiejama jos gyvenimo dalis.

„Prireikė laiko, kol pajaučiau muzikos svarbą. O dabar, muzika mano gyvenime reiškia daug. Per ją perteikiu savo emocijas, išgyvenimus, jausmus ir esamą būseną. Noriu su muzika sieti savo ateitį. Tai yra ta pagrindinė sfera, kuri mane žavi ir kurioje aš esu gabi. Galbūt net norėčiau, kad mano ateitis sietųsi ir su muzika ir su aktoryste. Dar nežinau, ar norėsiu toliau gilintis į muziką, ar tobulinti savo įgūdžius siuvimo sferoje. Viskas priklausys nuo egzaminų rezultatų ir finansinių galimybių“, – atskleisdama dar vieną savo aistrą ir talentą sako dabar dvyliktoje klasėje esanti Evita. 

Evita Cololo/LNK nuotr.
Evita Cololo/LNK nuotr.

Evita įsitikinusi, jog tam, kad taptum šio projekto nugalėtojas, dalyvis turi būti ne tik charizmatiškas ir talentingas, bet ir būti savimi ir nemėginti žiūrovų pavergti vaidyba. 

„Labai ilgai dvejojau ar čia ateiti. Bijojau. Čia yra labai rimtas projektas ir visi dalyviai labai talentingi ir labai stiprūs. Tačiau labai norėjau išbandyti kažką naujo. O projekte aš tiesiog  būsiu savimi, būsiu tokia, kokia esu ir nebandysiu to šlifuoti. Būsiu tiesiog Evita. Noriu, kad žiūrovai pažintų mane tikrąją ir tikiuosi, jiems pavyks tai padaryti“, – sako Evita, kurios išskirtinį pasirodymą žiūrovai pamatys jau šį vakarą per LNK. 

Evita Cololo/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Evita Cololo/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Naujausi straipsniai