Lietuva 2015 metais liko be grožio karalienės: neįvyko konkursas „Mis Lietuva“

„Mis Lietuva 2014“ finalas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-10 14:55
Kasmet Lietuvoje vykdavusios grožio konkurso „Mis Lietuva“ atrankos šiemet nebuvo – Lietuva šiais metais ne tik neturi savo karūnuotos gražiausios Lietuvos merginos, bet ir nedeleguos atstovės į tarptautinius konkursus „Mis Pasaulis“ ir „Mis Visata“.

„Donaldas Trumpas pardavė konkurso teises, pas juos vyksta nauji juridiniai procesai, todėl „Mis Visatoje“  Las Vegase savo atstovės šiemet neturėsime, jos nebus ir „Mis Pasaulyje“, – Žmonės.lt patvirtino „Mis Lietuva“ konkurso pirmininkas, verslininkas Benas Gudelis.

Pašnekovas patikino, kad kol kas planuose – tik vienerių metų pauzė, tačiau „Mis Lietuva 2016“ tikrai bus renkama: vėl vyks oficiali atranka ir didysis konkurso finalas, kuriame išrenkama ir karūnuojama gražiausioji mergina.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Karūna „Mis Lietuvos“ titulą gavusią merginą įpareigoja Lietuvai atstovauti tarptautiniame grožio konkurse „Mis Pasaulis“, o pirmąja vicemis tapusi dalyvė iškovoja galimybę Lietuvai atstovauti „Mis Visata“ konkurse.

„Kitąmet atrankos vėl vyks – tikrai planuojame ir tikrai jas darysime. Šiuos metus praleidome, pailsėsime, o kitąmet – vėl į darbus“, – patikina B.Gudelis.

Šiemet „Mis Pasaulis 2015“ vyks gruodžio 19-ąją Kinijoje, o „Mis Visata“ – gruodžio 20-ąją Las Vegase.

Laurų nenuskynė

Žmonės.lt primena, kad pernai atrankose nugalėjo ir gražiausia Lietuvos mergina buvo išrinkta Agnė Kavaliauskaitė.

Gruodžio viduryje Londone vykusioje grožio fiestoje dalyvavo 121 gražuolė iš viso pasaulio: visos jos kovojo dėl „Mis Pasaulis 2014“ karūnos, kuri atiteko Pietų Afrikos atstovei Rolene Strauss. Mūsų šalies atstovė, klaipėdietė A.Kavaliauskaitė nepateko net į ketvirtfinalį.

Tuo tarpu konkurse „Mis Visata 2014“ Lietuvai atstovavo profesionali šokėja Patricija Belousova, kuri „Mis Lietuva 2014“ konkurse tapo pirmąja vicemis.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Majamyje vykusiame „Mis Visatos“ finale didelių laurų Patricija nenuskynė: į pusfinalį iš 88 merginų pateko tik 15, tarp jų Lietuvos atstovės nebuvo.

Žmonės.lt primena, kad konkursas „Mis Lietuva“ Lietuvoje rengiamas nuo 1989-ųjų: per juos vyksta koncertai, dalyvių pasirodymai, šou programa.

Per tiek metų konkursas neįvyko septynis kartus: 1990 m., 1991 m., 1999 m., 2003 m., 2005m., 2006 m. ir 2015 metais.

Kaip vertinate šį grožio konkursą? Ar apgailestaujate, kad šiemet jis neįvyko? Nuomonę išsakykite komentaruose.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai