Lietingų vasaros dienų tendencijos: žaidimai neperšlampomis tekstūromis

Lietingos vasaros tendencijos / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kai permatomo plastiko („Perspex“, PVC) tendencija ėmė šmėžuoti ne tik ant podiumų ir gatvėje, bet ir populiariose parduotuvėse, ėmiau abejoti savo įsitikinimu, kad ši tendencija ilgai netruks. Kas gali norėti permatomo rankinuko (nebent dirbate CŽV ir panašiose įmonėse, kur įsinešamos rankinės privalo būti skaidrios), permatomų aulinių? Jie tiks nebent tiems, kas nematė, kaip atrodo suprakaitavusi pėda juose. Arba plastiko lietpalčio, skrybėlės? (Skaityti punktą apie batus).

Vis tik, jei tokie mados monstrai kaip Karlas Lagerfeldas ir Valentino aiškina, kad plastikas yra cool – vadinasi, teks suktis. Plastiko nepraktiškumas yra funkcionalus vienu aspektu: lietingai vasarai. Lyja ne tik pas mus, tad gatvės pamaivos pasigriebė tą plastiko tendenciją ir pabėgo ja mosuodamos.

Besiruošiant vasarinį garderobą, visai verta pagalvoti apie šiuos plastikinius drabužius, kurie praturtins vasaros įvaizdį ir neabejotinai bus funkcionalūs – bent vienam atvejui tai tikrai.

Susie Bubble / Vida Press nuotr.

Plastikinės basutės (jellies) ir auliniai

Guminiai botai tegu laukia rudens. Šios skanių spalvų, tarsi spalvotų guminukų basutės, modernios Pelenės kurpaitės-aulinukai yra tikras išsigelbėjimas, kai pliaupia: gražu, madinga ir išsaugota pora odinių basučių.

Permatomi batai
Susie Bubble / Vida Press nuotr.

Permatomi rankinukai

Skaidrių rankinukų tendencija intensyviausiai įsibėgėjusi – nuo architektūriškų formų „Chanel“ iki tiesiog maišiukų „Celine“, gatvės pamaivos juos mėgsta, derina su nepermatoma mažesne rankine viduj ar besisūpuojančia šalia. Jei permatoma rankinė neturi šansų prisibelsti į jūsų garderobą, o lietus kėsinasi į odines ir pintus krepšiukus, „Balenciaga“ ir „Chanel“ siūlo skraistę rankinei...

Susie Bubble / Vida Press nuotr.
Plastikinis krepšys / Vida Press nuotr.

Permatomi lietpalčiai

Jei žiūrėjote serialą „Hannibal“, kurio herojus psichiatras eidavo galabyti nemandagių ar per daug smalsaujančių, dėvėdamas killsuit – plastikinį permatomą kombinezoną, skirtą apsaugoti jo dendiškus trijų dalių kostiumus, turbūt pastebėjote, kad nuo kūno šilumos tas plastikas visas apgaravęs. Tas pats gali nutikti ir su lietpalčiais, o ypač – karštą lietingą dieną. Kaip to išvengti? Ieškokite su ventiliacijos angomis rankovėse, nes liūtyje geresnio drabužio nerasi, iš praktikos tvirtinu.

Aimee Song / Vida Press nuotr.

Skaidri skrybėlė

Tinginčioms nešiotis skėtį (keliu ranką...) – geniali pono Lagerfeldo idėja. Gatvės pamaivoms ši skrybėlė labai patinka net ir nelyjant.

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Tendencijos lietingai vasarai (30 nuotr.)
+24
Skaitykite daugiau