Lietingų „Galapagų“ vakarėlio vinis – „Gorgon City“ šou scenoje: pamatyti buvo verta

„Gorgon City“ koncertas „Galapaguose“ / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-30 10:19
Pirmąjį penktadienį prasidėjusio populiariosios muzikos festivalio „Galapagai“ vakarą Zarasuose karūnavo britų „Gorgon City“ ir gyvos grupės pasirodymas. Koncerte audringai besilinksminę vasarotojai įsitikino: į festivalį jie atvažiavo ne be reikalo.

Britų grupė „Gorgon City“ yra vieni šiuolaikinės elektroninės muzikos lyderių, kurių hitai sukasi viso pasaulio radijo stotyse.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Ir „Galapagų“ svečiams tų hitų nereikėjo mokytis ar išvardinti: „Here for you“, „Go All Night“, „Imagination“, „All Four Walls“ – tai kūriniai, kuriuos festivalininkai neabejotinai mokėjo mintinai.

Į festivalį „Galapagai“ šios garsenybės atvyko dar renginio išvakarėse – atsakingai ruošėsi savo pasirodymui.

Pagrindinėje „Galapagų“ scenoje „Gorgon City“ pasirodė kiek po vidurnakčio. Nepaisant stipraus lietaus, įsiaudrinę festivalininkai galėjo šokti su britais kiek ilgiau nei valandą. Abejingų šie muzikantai nepaliko: užkūrė tikrą pirtį ir nepamiršo ne tik pagroti, bet ir parodyti susirinkusiai miniai nuoširdaus dėmesio.

TAIP PAT SKAITYKITE: Fiesta Zaraso saloje prasidėjo: vasarotojai suplūdo į „Galapagų“ festivalį

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Žinoma, ir pati publika „Gorgon City“ pasitiko jau gerai nusiteikusi ir išties pasiruošusi vakarėliui: juk prieš šias garsenybes gera nuotaika pagrindinėje scenoje rūpinosi MOBO apdovanojimą neseniai nuraškęs Shakka iš Jungtinės Karalystės.

„Galapagų“ scenoje „Gorgon City“ pasirodė ne vieni: į pagalbą pasikvietė gyvo garso grupę, kuri savo ritmais ir melodijomis festivalininkus privertė dar geriau įsijausti į vasarą.

Apie „Gorgon City“

„Gorgon City“ 2012-aisiais pagimdė du muzikos prodiuseriai iš Šiaurės Londono: Kye’us Gibbon’as (anksčiau vadinęsis Foamo) ir Matt’as Robson-Scott’as (dar žinomas kaip Rack'n'Ruin). Abu buvo tiesiog apsėsti ne tik muzikos, bet ir pačios jungle ir d'n'b kultūros. Juos vežė vos kontroliuojama beprotybė, tamsioji underground‘inė energija ir reivas, kuris įkvėpė dar paauglystėje.

Vos susikūrusių „Gorgon City“ karjera peraugo į fantastinį lygį: pasirašytos sutartys su „Virgin EMI Records“ ir „Black Butter Records“, kurie jau anksčiau buvo išleidę porą Matt'o darbų, įskaitant bendradarbiavimą su ankstyvąja Jessie Ware. „Gorgon City“, leido tapti ryškia dalimi to judėjimo, kuriam vadovavo bičiuliai „Rudimental“.

Per pirmuosius 12 mėnesių jie jau dirbo su Katy B, MNEK (įskaitant gigantišką singlą „Ready for Your Love“), r&b diva Jennifer Hudson, Maverick’u Sabre, Yasmin, Kiesza ir kt.

Matt’as ir Kye’us taip pat prisidėjo prie Jess Glynne debiutinio singlo „Right Here“ ir legendinės indie grupės „Klaxons“.

Debiutinis „Gorgon City“ albumas „Sirens“ buvo parduotas milijoniniu tiražu, o kūriniai surinko daugiau nei 100 milijonų peržiūrų „Youtube“.

Įrašinėdami savo vinilinę plokštelę, jie lygiagrečiai keliavo po visą pasaulį, jausdami nenumalšinamą publikos apetitą ir pelnydami galingos minios palankumą savaisiais DJ setais ir gyvais šou nuo Ibizos iki Tokijo, aplankydami visus pagrindinius festivalius Europoje ir Šiaurės Amerikoje.

Žmonės.lt