Lietingą Vilniaus dangų antradienio vakarą netikėtai nušvietė įspūdingi fejerverkai

„Vilniaus fejerija 2014“ pristatymas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Antradienio vakarą sostinės centre, daugiabučių kieme, blyksėjo įspūdingi fejerverkai – nustebę vilniečiai suskubo išlįsti į balkonus, kad galėtų pasigrožėti netikėtai lietingą dangų nudažiusiomis spalvomis ir šviesomis.

„Vilniaus fejerija 2014“ pristatymas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Artėjant  rugsėjo 20-ąją Vingio parke įvyksiančiam tarptautiniam fejerverkų festivaliui  „Vilniaus fejerija 2014“, jo rengėjai antradienio vakarą „Oslo namų“ erdvėje surengė unikalų festivalio programos ir staigmenų pristatymą: šia proga fejerverkų profesionalai „Blikas“ į dangų leido dešimtis spalvotų fejerverkų, kurių pažiūrėti suskubo ne tik aplinkinių namų gyventojai, bet ir nieko apie tai nenutuokiantys smalsuoliai praeiviai.

Žybsint fejerverkams pristatytas tarptautinis fejerverkų festivalis „Vilniaus fejerija 2014“ (25 nuotr.)
+19

Organizatoriai juokavo, kad fejerverkai antradienio vakarą buvo labai „į temą“ – po Lietuvos krepšinio rinktinės pergalės prieš Turkijos komandą jie tapo dar vienu džiaugsmingo vakaro reiškiniu.

Ir nors lietus pliaupė kaip iš kibiro, jis nesutrukdė pasigrožėti nenusakomo grožio fejerverkais. Po jų svečiai pakviesti pasivaišinti karštomis dešrelėmis ir pabendrauti su festivalio rengėjais.

„Vilniaus fejerija 2014“ pristatymas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

„Oslo namų“ direktorius Egidijus Damulis džiaugėsi, kad turėjo galimybę bendradarbiauti su „Vilniaus fejerijos“ organizatoriais ir prisidėti prie festivalio pristatymo – fejerverkai buvo leidžiami iš statybų duobės, kur planuojama statyti dar vieną daugiabutį.

„Mums buvo džiugu prisidėti, turbūt Vilniuje nėra nė vieno namo, kurio būsimos statybos būtų nušviestos tiek fejerverkų“ – šypsojosi E.Damulis. „Visada viską darėme laikydamiesi principo – numirk, bet išsiskirk. Manau, mums pavyko“ , – pridūrė jis.

„Vilniaus fejerija 2014“ pristatymas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Stebina jau šešerius metus

Fejerverkų festivalis „Vilniaus fejerija 2014“ bus jau šeštasis mūsų šalyje. Festivalio direktorius Gytis Lagunavičius žadėjo, kad šiais metais renginyje vėl stebins fejerverkų gausa bei svečius išjudinsiančia muzika, priversiančia ne pasyviai žiūrėti, o šviesų, spalvų ir muzikos festivalyje judėti ir mėgautis akimirka.

„Artėja jau šeštasis fejerverkų festivalis – kiekvienais metais stengiamės nesikartoti, todėl šiais metais pakvietėme tokias komandas, kurios nėra pasirodžiusios Lietuvoje. Penktam kartui jau turėjome iššūkį – sukome galvą, kaip išsiskirti jubiliejaus proga – dalyviai šaudė lietuviškos muzikos fone. Šiais metais žiūrovai atvykę į Vingio parką vėl išvys staigmenų“, – žadėjo G.Lagunavičius.

„Noriu padėkoti „Oslo namams“, kad leido šiandien čia pašaudyti, kad nereikėjo važiuoti toli už  miesto“ – šypsojosi G.Lagunavičius, paraginęs nepraleisti rugsėjo 20-ąją Vingio parke vyksiančio įspūdingo fejerverkų šou.

„Vilniaus fejerija 2014“ pristatymas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Skaitykite daugiau