Lietaus pakoreguotoje šventėje – garsūs svečiai, L.Somovo muzika ir nostalgija kelionėms

Eglė Skrolytė ir Jonas Elvikis, Rimvydas Širvinskas, Gražina Baikštytė, Jeanas Claude'as Edorhas ir Inga Gaižauskienė / Pauliaus Peleckio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Lietuviško oro išdaigos trečiadienio vakarą Vilniuje nesutrukdė šventės, į kurią suplūdo kviestiniai svečiai, išsiilgę kelionių – vakarėlis, turėjęs vykti ant gimtadienį paminėjusio viešbučio stogo terasos, dėl lietaus persikėlė į vidų.

Elektroninės muzikos prodiuserio Leono Somovo pasirodymas, iliuzionisto Justino Malinausko šou ir būrys kviestinių svečių. Toks buvo viešbučio „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“ vienerių metų gimtadienis.

Šventės nepraleido aktorės Redita Dominaitytė ir Gražina Baikštytė, renginių organizatorės Kristina Kaikarienė ir Erika Purauskytė, socialinių tinkle žvaigždė Indrė Trusovė, vedybų planuotoja Teresa Ulozienė, komunikacijos specialistas Saugirdas Vaitulionis, atlikėja Diana Dargienė su dukra Une ir daugelis kitų žinomų veidų.

Renginyje kalbintas keliautojas Rimvydas Širvinskas-Makalius teigė, kad svarbiausia jam renkantis viešbutį – lokacija. Kelionių ekspertas pirmiausia nusprendžia – jam reikia paplūdimio ar miesto centro ir tik tada ieško geriausio varianto. Norintiems nenusivilti, keliautojas siūlo atkreipti dėmesį į klientų atsiliepimus populiariausiose viešbučių rezervavimo sistemose ir „Tripadvisor“. Galutinį sprendimą dažniausiai padiktuoja kaina.

Rimvydas Širvinskas-Makalius / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Neišlaidaukite Europoje rinkdamiesi penkių žvaigždučių viešbučius. Galima rasti labai gerų trijų ar keturių žvaigždučių viešbučių. Žvaigždutės yra dalinamos už skirtingus kriterijus, o atmosferą vertina keliautojai. Todėl žiūrėkite lokaciją, atsiliepimus ir kainą. Man labai svarbu vaizdas pro langą, esu už tai pasiruošęs sumokėti daugiau. Taip pat labai svarbu patogi pagalvė. Ir, kad ir kaip juokingai skambėtų: kad įjungus duše karštą vandenį jis pradėtų greitai bėgti ir nereikėtų ilgai laukti“, – su šypsena veide žinomas keliautojas.

R.Širvinskas-Makalius pastebi, kad šiuo metu žmonės itin domisi, ar viešbutis atitinka visus saugumo protokolus dėl koronaviruso infekcijos. Taip pat vykstantys atostogų teiraujasi, ar viešbutyje jie bus labai apriboti. Niekas nenori važiuoti ten, kur saugumo reikalavimai ypatingai griežti. Klientai pageidauja, kad būtų švaru, dezinfekuota, o jie galėtų mėgautis atostogomis.

Renginio nepraleido ir buvusi TV laidų vedėja Eglė Skrolytė. Žinoma moteris pasakojo, kad renkantis viešbučius atostogoms pagrindinį darbą atlieka jos vyras Jonas Elvikis. Jis ištyrinėja visus galimus variantus, o vėliau šeima kartu išsirenka. Eglė teigė, kad svarbiausia jai viešbutyje – draugiškas kolektyvas ir malonus aptarnavimas. Pusryčiai gali būti ir kuklesni, tačiau jei darbuotojai pasitinka su šypsena ir pavyksta užmegzti pokalbį – viešnagė tampa itin maloni.

Eglė Skrolytė ir Jonas Elvikis / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Pirmiausia įspūdį susidarome iš vaizdo nuotraukose, o vėliau žiūrime visą kitą. Patogiausia, kada viešbutis yra centre. Jei vykstame su vaikais, reikalingas baseinas. Grįžus po kelionių arba ryte, jiems labai smagu pasimautyti. Blogų patirčių nesame turėję. Galbūt tai įvyksta tada, kai turi labai didelius lūkesčius ir važiuoji atostogų nepatikrinęs viešbučio. Jei gerai atlieki namų darbus, netikėtumų dažniausiai nebūna“, – sako E.Skrolytė.

Vedybų planuotojai Laurai Vagonei svarbu autentika, todėl ji itin atsakingai renkasi vietas, kur nakvos keliaudama. Tam skiriant šiek tiek daugiau laiko pavyksta rasti tikrų perliukų. Žinoma moteris pasakojo, kad viešbučio kambaryje jai svarbiausia – didelė lova, švarus vonios kambarys ir geras vaizdas pro langą.

Žiūrėkite fotogaleriją:

„Hilton Garden Inn“ vienų metų gimtadienio šventė (46 nuotr.)
+40
Skaitykite daugiau