„Liepsnojančiame Kalėdų lede“ – poezija, magija, romansai ir garsių pasaulio čiuožėjų triukai

Šou akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-12-25 21:21
Garsiausių pasaulio, Europos ir Lietuvos dailiojo čiuožimo meistrų šou „Liepsnojantis Kalėdų ledas“ dvyliktąją kelionę po didžiuosius šalies miestus pradėjo pirmąją Kalėdų dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje. Šįmet publiką stebinantis renginys gerokai atsinaujino. Šįsyk jame – romansai, magija ir humoras.

„Liepsnojančio Kalėdų ledo“ žiūrovai žino, kad tarsi neoficialus šou simbolis yra renginio vedėjas Dainius Martinaitis. Tačiau „Likimo magijos“ pavadinimą šįmet gavusio pasirodymo pirmoje dalyje jis nepasirodė. Renginį pradėjo visi „Liepsnojančiame lede“ dalyvaujantys čiuožėjai ir eiles apie meilę skaičiusi aktorė Inga Jankauskaitė.

Publika ovacijomis pasitiko ir jos atliekamą dainą „Dėl Tavęs“, kuri daugelį metų yra atlikėjos Džordanos Butkutės vizitinė kortelė. 

Bene įspūdingiausiu numeriu rimtosios šou dalies tapo jos pasivaikščiojimas po ledą. I.Jankauskaitė, pradėjusi deklamuoti poeziją, žengė ant slidžios dangos, kuria čiuožė jos žodžių herojų įkūnijantis Povilas Vanagas. Aktorė, tarsi paskelbusi svajose, per visą ledą nuklojo raudonos spalvos audinį. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Vėliau žiūrovai gerėjosi ne tik sudėtingiausiais čiuožėjų pristatytais triukais, bet ir jų metų skambančiais romansais. 

„Jau daug metų svajojau kaip nors į šou įtraukti poeziją, tačiau vis kažkas nesiklijuodavo. Šįmet mums talkino „Just TV“ komanda. Justinas Milušauskas pasiūlė pasikviesti I.Jankauskaitę. Taip troškimas pagaliau išsipildė“, – patikino „Liepsnojančio ledo“ sumanytojas ir prodiuseris P.Vanagas. 

Anot jo, 2013-ųjų „Liepsnojantis ledas“ pavadintas „Likimo magija“, nes norėta priminti publikai, kad romantika ir jausmai gyvenime yra labai svarbūs. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Pirmosios dalies pabaigoje pasveikinusi publiką su šventėmis, I.Jankauskaitė pasakė: „Poezija jūsų daugiau nebekankinsime. Antra renginio dalis bus visai kitokia. Nuotaikingesnė, linksmesnė. Pasidovanokite ją sau.“

Iš tiesų antroji „Liepsnojančio ledo“ dalis buvo dar labiau kaitinanti. Pirmasis ant ledo pasirodė P.Vanagas, pranešdamas žiūrovams, jog dingo renginio vedėjas ir reikia skubiai norinčio šou vesti savanorio. Išdrįsusių paskelbti renginio antros dalies pradžią buvo ne vienas, tačiau tai padarė pirmiausia P.Vanago pastebėta Audra. 

„Skaitykite, kas parašyta, jausmingai. Skubu užsidėti pačiūžas, nes be jų jaučiuosi slidžiai“, – į trumpam šventės vairą perėmusią merginą kreipėsi Lietuvos čiuožėjas.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Triukus publikai vienu iš trijų šou vedėju tapęs iliuzionistas Mantas Žmuidinavičius – Wizard, juos pagyvino ugnies pliūpsniai ir D.Martinaičio humoras. 

Be mylimiausios lietuvių šokėjų ant ledo poros M.Drobiazko ir P.Vanago, kelių valandų šou ant ledo šoko Lietuvos čempionas Saulius Ambrulevičius, Lietuvos porinio šokio pora – Lietuvos čempionai Goda Butkutė ir Nikita Jarmolaev, profesionalų pasaulio čempionai Fiona Zaldua ir Dmitryi Sukhanov, Lietuvos čempionė Deimantė Kyzalaitė, Latvijos čempionas Denis Vasiljevs, pasaulio profesionalų čempionai Elena Leonova ir Andrey Khvalko, ledo akrobatai ir pasaulio profesionalų čempionai Vladimir Besedin ir Oleksey Polischuk bei olimpinis, keturis kartus pasaulio ir tris kartus Europos čempionas Aleksei Jagudin.

P.Vanagas ir  M.Drobiazko į Kauną atvyko iš Sibiro. Sibire M.Drobiazko atšventė 42 – ąjį gimtadienį. Savo gimimo dieną, gruodžio 21 – ąją, ji ir P.Vanagas dalyvavo net trijuose renginiuose. 

„Pasveikinau Margaritą. Ką padovanojau? Tris poras batų! Ji jiems jaučia silpnybę“, – juokdamasis sakė P.Vanagas. 

Naujuosius metus pora sutiks Maskvoje. Sausį čiuožėjai leisis į kelionę, kurios metu su skirtingais ledo šou aplankys apie septyniasdešimt skirtingų pasaulio miestų. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt