Liepos mėnesio „Laimė“ su vasaros gidu kviečia leistis į keliones: naujos netikėtos kryptys ir kelionės po save

Liepos mėnesio „Laimė“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-18 13:47
Liepos mėnesio žurnalas „Laimė“ pasirodys prieš pat ilgąjį Joninių savaitgalį su vasaros gidu, todėl kartu su naujuoju numeriu kviesime švęsti vasarą – parengėme itin vasarišką numerį, o jame rasite...

...karščiausių tendencijų suvestinę: ne tik tai, ką madinga vilkėti paplūdimyje („Pajūrio kronikos“, p. 56) ar mieste („Geltona juosta“, p. 100), bet ir sportinės mados perliukus, kuriuos verta perkelti į kasdienę spintą („Ne tik sportui“, p. 58). Maža to, vasarą vyksta daugybė festivalių ir renginių, tad Laura Mizgirytė-Latour žaismingai ir stilingai svarsto, ką tiktų rengtis, tarkim, į visų taip laukiamą „Midsummer Vilnius“.

...atmintinę, kaip iš tiesų elgtis su saule ir saulėje vasarą („Saule mano!“, p. 62) bei naujausių atradimų bei tyrimų apžvalgą (pavyzdžiui, ar žinojote, kad, kai vilki bikinį, moteris 85 proc. kūno turi padengti apsaugine priemone?). Indrė Urbanavičienė „Ekspertų“ skiltyje aptaria savaiminio įdegio priemonių privalumus ir trūkumus („Saugus įdegis vasarą“, p. 88).

...kaip dažytis ir kokia šukuosena populiariausia vasarą („Akvarelė“, p. 79; „Svarbiausia taisyklė“, p. 84; „Jo didenybė kuodas“, p. 86).

...10 priežasčių, kodėl verta likti mieste (p. 138). Šiame laisvalaikio gide rasite naujausių knygų, serialų, filmų, re(n)ginių, vietų ir vasaros malonumų mieste apžvalgą. (Ją rengti buvo ne mažiau malonu, negu jums bus malonu ją skaityti!). Poetė ir kultūros žurnalistė Indrė Valantinaitė savo „Kultūros dienoraštyje“ perbėga per vieno stilingiausių miesto festivalių programą. „Dažnas vasarą savo laiko didžiąją dalį skiria miškams ir jūrai, tad miesto festivalių organizatoriams tenka nertis iš kailio, kad konkuruotų su pakrantėmis“, – rašo ji. Tad ko laukti šiemet?

…įdomią ir netikėtą kelionės kryptį į… Rumuniją. Ši šalis mums artimesnė, nei galėtumėte įsivaizduoti (kodėl, sužinosite perskaitę medžiagų, kurias jums parengėme apie tariamą Drakulos gimtinę, rinkinį) („Rumunija be mitų“, p. 150), ir joje yra tokių vietų! Pavyzdžiui, šviesos karusele pavadintas vienas gražiausių Europos knygynų Bukarešte, kurį be galo mėgsta instagrameriai – čia visi kampai fotogeniški, lyg iš atviruko. Kelių aukštų istoriniame pastate įsikūrusiame knygyne yra per 10 tūkstančių knygų!

…didįjį vasaros horoskopą, be kurio vasaros numeris neįsivaizduojamas. Šį kartą žvaigždžių klausiame, kur geriausia keliauti pagal Zodiaką („Kur veda žvaigždės“, p. 167), mat astrologai tvirtina, kad iki pat 2019-ųjų gruodžio 9-osios Jupiteris bus savo, Šaulio, žvaigždyne, o toks derinys ypač palankus keliautojams. Lieka išsirinkti savo kryptis.

O kelyje jus telydi „Laimė“! Nes, be vasaros gido, žurnale svečiuojasi neeilinės ir tikrai turinčios ką pasakyti asmenybės. Kad ir kur keliautumėte – prie ežero, į sodybą ar motociklu į Rumuniją – abejingų tikrai nepaliks interviu su viršelio veidu Beata Tiškevič ar kunigu Benu Audriumi Martusevičiumi, dar geriau žinomu kaip Benas Lyris. Jie kviečia leistis į ne mažiau įdomią, turiningą ir atradimų suteiksiančią kelionę po save. Tegu ji prasideda su nauju „Laimės“ numeriu!  

Laimė Nr. 7

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: Laimė Nr. 7, Author: Žurnalas LAIMĖ, Name: Laimė Nr.

Naujausi straipsniai